שב"חית

חדשות פלסטין דוקרות את אשליית הנורמליות

זה עינוי לשמוע מדי בוקר את חדשות פלסטין. קודם כל בגלל התוכן. דיווח אחר דיווח מפוצץ כל בועה שמוקפת בגדרות תיל, את הרצון לקצת שקט. ויש גם סיבות נוספות

עמירה הס
עמירה הס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עמירה הס
עמירה הס

פאטמה סלימאן, מורה מהכפר תקוע, נהרגה ביום חמישי בתאונת דרכים. עדי ראייה אומרים שמשאית ישראלית פגעה במכוניתה. זה לא דווח אצלנו, ולבטח לעולם לא ייחקר בחשד לפיגוע דריסה. גם בעיתונות הפלסטינית הדיווח הוא קמצן. וגם ההמשך שהיה לאירוע הריגתה נמצא רק בפייסבוק ובאתרי חדשות מקומיים. ועל כך מיד.

לשמוע מדי בוקר את חדשות פלסטין - זה עינוי. קודם כל בגלל התוכן. דיווח אחר דיווח דוקר את אשליית הנורמליות, את הרצון לקצת שקט, את השכחה שכל בועה מוקפת בגדרות תיל. כמה מחנות צבא יש, מחסומים שחיילים מכוונים בהם את רוביהם מולך, ממש אליך, התנחלויות דשנות, מאחזים עוינים וכבישים רבי נתיבים המחברים את עמונה לקליפורניה, ומכווצים את היישובים הפלסטיניים לעיסה ארכיטקטונית של מוסכים, מתפרות ודוכני פלאפל מעשנים בין בתי מגורים, בנייני דירות גבוהים וצפופים, תלים של מכוניות מפורקות, וילות מצועצעות שנראות כאילו נפלו מטקסס או דוחא, וכמה מבנים עתיקים הדורים או בניינים צנועים משנות החמישים, שמכוסים בשלטי פרסומת וסיסמאות דהויות על שחרור פלסטין. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ