שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

המסע לאורגזמה הנשית, פרק 15: המדריך השלם לוויברטורים

הוויברטור הראשון הוא טעות שצריכה לקרות. מעין כרטיס כניסה לעולם שיפקס אותך על מה את אוהבת ומה פחות. המלצה ראשונה: קבלי תחושה ותמשיכי משם, אין סוף לקטגוריות ולאפשרויות

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
1
"תביני שאת יוצאת לניסוי, שאם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים ותנסי ללמוד את עצמך דרכו"קרדיט: Eillen / iStockphoto via Getty I
שירלי גל
שירלי גל

"לא תאמין איפה אני", שלחתי לו הודעה באמצע עוד יום עבודה גנרי וצירפתי תמונה מהתחקיר העיתונאי שביצעתי. עמדתי מול קיר עמוס בשוטים, פלוגרים ועוד מצליפים למיניהם בחנות סקס (שגם תרמה פה לרווחת המדור כמה צעצועים). באחד מהפאדלים התמקדתי במיוחד. כתבתי לו שכזה אני רוצה ליומולדת. "נייס", הוא ענה באלגנטיות וכמעט יכולתי לשמוע איך הוא מתלבט בינו לבין עצמו אם לעזוב את התחקיר שהוא בדיוק ערך, לטובת התחקיר שלי. במגירה של גלגלי הכאב נעצרתי, צילמתי שוב.

"את רוצה גם כזה, מותק?" הוא שלח והעלה בי חיוך.

"אני רוצה הכל".

"את תאלצי לבחור".

"למה זה לא על הפטמה שלי עכשיו?" שאלתי, ותוך פחות משני רגעים הוא התקשר.

"שירלי", הוא חייך אל תוך הטלפון.

"אתה מביך אותי. אני בתוך החנות", לחשתי.

"אה, זה מה שמביך אותך?"

"יש פה אנשים".

"אני מבין".

"רגע, מה זה בכלל אומר? מה עוד אמור להביך אותי?" שאלתי והרמתי גבה. אבל הוא לא ראה את זה, לצערי. וכך, במקום להגיב, הוא רק גיחך קצת מהצד השני של הקו וסינן איזה משהו על זה שהוא באמצע העבודה.

ואני המהמתי, והוא המהם, ואני המהמתי שוב כשהוא שאל: "היית ילדה רעה?"

"מאוד".

"כן?"

"ברור".

"מה עוד יש שם חוץ מפלוגרים וגלגלי כאב?"

"למה אתה כל כך מבין פתאום בגלגלי כאב?"

הוא צחק, הפעם בקול. "היית רוצה לדעת?"

"ברור שהייתי".

"אולי זה עוד יקרה".

מדורים קודמים ב"הו כן!": חלק 14: קנטטה לפרוסטטה ■ חלק 13: מציצות, פרק ב' ■ חלק 12: מציצות, פרק א' ■ חלק 11: נאלצות להשפריץ ■ חלק עשירי: מכירות את נקודת ה-U ■ חלק תשיעי: הגבר המולטי-אורגזמי ■חלק שמיני: מגלות את נקודת ה-A ■ חלק שביעי: נהנות מחדירה ■ חלק שישי: סקס אנאלי ■ חלק חמישי: מבוא לסאדו ■ חלק רביעי: כך מאוננות ■ חלק שלישי: תגידי לו ■ חלק שני: שומרות על קצב ■ המדריך לאורגזמה הנשית: לדחות את הקץ

גלגלתי עליו עיניים והוא מיד אמר: "אני שומע שאת מגלגלת עלי עיניים. מה עוד יש שם?"

"מלא ויברטורים", לחשתי. לצדי עמדו שני גברים ששאלו את אלכסיי, המוכר, אם יש לו המלצות על קוק רינג. "אז הערב?" שאלתי, אחרי שהם סיימו להעביר בי מבט ארוך.

"הערב", הוא סיכם והלך להמשיך בענייניו.

ובערב הוא הגיע אלי, הפשיט אותי וזרק אותי על המיטה. "על ארבע", הוא אמר והלך לעמדת הטעינה של הוויברטור והביא אותו ביחד עם כוס מלאה בקרח.

"אני לא חושבת ש..."

"ששש", הוא סתם לי את הפה עם ספנק חזק שהוריד לי במעלה הירך. הוא פישק לי את הרגליים, חזק. הכניס אצבע לתוכי, בדק את הרטיבות שעוד נותרה בי מכל אירועי היום. ואז הכניס עוד אצבע. וזיין אותי, עם שתיהן.

"אני...", התחלתי להגיד וניסיתי לנשום, תוך כדי.

"את?" הוא שאל והוריד לי עוד ספנק על העכוז. כמעט גמרתי, באותו הרגע, אבל הוא לא נתן לי. במקום, הוא לקח קוביית קרח והעביר אותה על התחת שלי, באזור שהוא טרח שיאדים. התכווצתי, והרגשתי איך אני נרטבת, מהקרח שנמס או מהזרמים שהוא שלח לי לכוס.

"את רוצה לגמור, מותק?" הוא שאל בחיוך, ולא ידעתי אם הוא צוחק או מה. הוא העביר את הלשון שלו במסלול שעשתה קוביית הקרח, ליקק את הנוזל. נישק אותי. ואז נשך, רק קצת. הוא החזיר אותה לתוך הכוס ואסף אותי אליו. הצמיד את התחת שלי לזיקפה המטורפת שעמדה לו מתחת לג'ינס.

"אה, מותק?" הוא שאל. הוא לקח את הוויברטור והפעיל אותו על העוצמה הכי גבוהה. הניח אותו ישר על הדגדגן שלי. נשענתי על המרפקים ונתתי לו לדפוק אותי ככה, כששתי האצבעות שלו מזיינות אותי, נכנסות ויוצאות ממני, והוויברטור רוטט חזק על הדגדגן שלי שהתנפח בטירוף.

"מממ?" הוא המשיך לזיין אותי, הוסיף עוד אצבע. נכנס ויצא חזק, וארוך, והרבה. והגביר את הקצב.

"אהה..", היה כל מה שהייתי מסוגלת להגיד, והוא המשיך, והרחיק קצת את הוויברטור מקצה הדגדגן. הוא הניח אותו ממש ליד, ממש צמוד לנקודה הרגישה שלי, שכל נגיעה בה יוצרת זרמים שנשלחים לפטמות ומכווצים לי את הכוס. הוא נגע-לא נגע בדגדגן שעמד נפוח והתחנן שיגע בו. ורציתי שימות. בחיי שרציתי.

"כן", מלמלתי וניסיתי לכוון את האגן שלי על הוויברטור כשהוא הוציא ממני את האצבעות ונתן לי עוד ספנק כואב.

"את תגמרי כשאני ארצה שתגמרי", הוא הודיע. ואני ויתרתי על הניסיון, ממש שם.

"זה יפה להטריף אותי ככה, באמצע יום עבודה?"

הפניתי את הראש לאחור, הסתכלתי עליו. במבט שלו היה זיק משועשע. לא הבנתי למה הוא החליט דווקא עכשיו, מבין כל הזמנים כולם, לנהל דווקא את הדיון הזה.

הוא זרק לי עוד חיוך וגיחך, ואז ניגש לעמוד מאחורי. שמעתי את האבזם שלו נפתח, והרגשתי את הזין שלו על התחת שלי, והחפיסה של הקונדום נזרקה ממש לידי. כאילו החליט להכריז על מה שהולך לבוא. ואז, ברגע אחד, הוא הצמיד את הדגדגן שלי לוויברטור, ונכנס אלי, בתנועה נעימה, וחזקה, וקשה, ונחושה.

וגמרתי, גמרתי, גמרתי ממש שם. בטירוף.

משחק מקדים

בשנה האחרונה קיבלתי לתיבה שלי משהו כמו 5,634 שאלות בנוגע לכל מה שסקס, ואני לא חושבת שהיה נושא שעורר סקרנות כמו ויברטורים בעד ונגד. השאלות שחזרו על עצמן היו איזה ויברטור לקנות, מה יקרה אם אתמכר לוויברטור ולא אוכל יותר לגמור מסקס רגיל, ואם השימוש בוויברטור עלול להרוס לי את הרגישות בדגדגן.

מדריך הוויברטורים למתחילות

בנוגע לבן הזוג: עם כמה שהחבר שלנו המונע על סוללה ירצה, הוא לעולם לא יוכל להחליף אינטימיות, ונשיקה, וליטוף, ומגע. הוא לא יחמם אתכן בלילה, לא יעשה לכן נעים כשכואב, לא יניח עליכן את הראש ולא תוכלו להניח עליו את שלכן. הוא לא יקשיב לכן, לא יחבק אתכן ולא יצחק איתכן על כמה שהכל מטומטם. מה הוא כן יעשה? הוא כן יאפשר לך להכיר את עצמך, את הכוס שלך, את הדגדגן שלך, את האזורים הרגישים שבך. הוא יתן לך את האפשרות ליהנות עם עצמך, לפנטז וגם, כן, לגמור חזק מאוד.

את האורגזמות הראשונות שלי חוויתי דווקא עם ויברטור, ולא עם הגבר שאיתי. רק ברגע שהכרתי את עצמי, שידעתי מה אני אוהבת, מה הרבה פחות ובעיקר - כשהשתכנעתי במאה אחוז שאני בכלל מסוגלת לגמור - רק אז הייתי מסוגלת לגמור גם עם פרטנר.

בנוגע לתהייה שעוסקת בתופעת "הכוס המת" (תופעה שעד כמה שאני יודעת, אין לה עדויות בספרות המקצועית והומצאה על ידי כרגע): המחקר בנושא הווגינה די דל ועדיין לא באמת בדקו ברצינות אם הדגדגן מאבד מהרגישות שלו בעקבות שימוש ממושך ועוצמתי בוויברטור. כן אומר, שבמחקר בודד שנערך בארה"ב ב-2009 על 2,056 נשים בגילאי 18-60, נמצא כי מבין 54.1% מהנשים שהשתמשו בוויברטורים, 83.5% אמרו שמעולם לא חוו תחושה "רדומה" בדגדגן כתוצאה מהשימוש. הרוב המוחלט של המשתמשות הנוספות חוו אותה לעתים רחוקות מאוד או פעם אחת בלבד. לעומת זאת, מחקר המשך על אותו בסיס נתונים מצא הלימה בין הנשים שהשתמשו בוויברטור לבין הסיפוק המיני הכולל שלהן, גם בינן לבין עצמן וגם עם בן הזוג. כך או כך, במקרה שבו את מרגישה שהדגדגן מאבד רגישות, את יכולה להניח את הוויברטור בצד לשבוע והמצב ככל הנראה יחזור לקדמותו.

לספיישל צעצועי המין החגיגי הזה, שהוא כנראה המקיף ביותר שנכתב עד היום בעיתונות הישראלית, תרמו מהידע ומהמוצרים איילת דוד קורן - בעלת חנות צעצועי המין "סיסטרס", ויגיב אלכסי - בעלי החנות "פטיש דיל". ובגלל שקיבלתי מהם שלל מוצרים בחינם כדי להתנסות ולדווח, אני מציינת אותם כבר כאן. תזכו למצוות!

בוחרות ויברטור הראשון

הוויברטור הראשון, בעיניי לפחות, הוא טעות שצריכה לקרות. כנראה שהוא יהיה ויברטור זמני, כרטיס הכניסה שלך לעולם הזה, וזה שיפקס אותך על מה את אוהבת ומה פחות. לכן, תשקיעי בו מעט, תביני שאת יוצאת לניסוי ושאם יוצאים - מגיעים למקומות נפלאים. תנסי ללמוד את עצמך דרכו. האם את נהנית יותר כשהוא מונח על הדגדגן או אולי דווקא בחדירה? האם את אוהבת את המקצבים השונים שחלקם יודעים לייצר או קצב אחד יציב וקבוע לאורך זמן? איך את מרגישה עם המגע שלו? ועם הגודל? ברגע שתביני את אלה, יהיה קל יותר לבחור את הוויברטור הבא. לכן, אם אני את, כוויברטור ראשון הייתי הולכת על "רוקט פוקט" זול, מאלה שעולים עד מאה שקל, רק כדי לקבל את התחושה וממשיכה משם.

דברים לשים לב:

1. עוצמה - לכל אחת מאיתנו יש את העוצמה שתתאים לה ואת העוצמה שתדכא לה את הרטיבות. כשאת ניגשת לבחור ויברטור, דעי מה העוצמה שנוחה לך, כמה אינטנסיבי את רוצה את זה, כמה את רגישה וכמה ניסיון קודם עם ויברטורים יש לך. המצב האידיאלי הוא לבחור ויברטור עם אפשרויות רבות לוויסות העוצמה ומהירות הרטט, כך שתוכלי להתאים אותו לעצמך, להגביר או להחליש בהתאם למצב שאת נמצאת בו, לרצון שלך, לרגישות ולזמן בחודש.

ככלל, דעי שוויברטורים שמחוברים לחשמל יהיו בדרך כלל חזקים יותר מוויברטורים נטענים, והנטענים יהיו, לרוב, חזקים יותר מאלה שמופעלים עם סוללה. דבר נוסף שאפשר לעשות כדי לבדוק את העוצמה הוא להניח את הוויברטורים על קצה האף או על גב כף היד וכך לקבל תחושה דומה יחסית לאיך הוא ירגיש כשייצמד לך לדגדגן או לשפתי הכוס.

2. רעש - יש הרבה מאוד ויברטורים בשוק וחלקם מרעישים בטירוף. יש סיכוי שזה יעיר את שוכני הבית או אפילו יוציא אותך מריכוז תוך כדי אוננות. לכן, תדאגי להפעיל את הוויברטור על העוצמה החזקה ביותר בחנות ולהקשיב. אם זה לא מתאים בחנות מלאה אנשים, זה לא יתאים במחשכי חדר השינה.

3. סוללה, נטען או חשמלי - אנחנו הולכות לעולם של ויברטורים נטענים. הם "ירוקים" יותר וגם חסכוניים יותר בטווח הארוך ובהתאם לתדירות השימוש. במקרים מסוימים הם גם חזקים יותר. עם זאת, יש המון נשים שמעדיפות לא להתעסק עם ההטענה. והנה טיפ: אם אתן מאוננות יותר מפעמיים בשבוע תשקלו בחיוב לעבור לוויברטור נטען. זה יהיה יעיל יותר כלכלית ויוריד את התלות בסוללות.

ננעלות על קטגוריה

מדפי חנויות הסקס מלאים בצעצועי מין שמחולקים לקטגוריות שונות ומיועדים לשימושים שונים. למעשה, יש מצב שממש כרגע טובי המוחות בתחום עומלים על המצאת קטגוריה נוספת. ואלו הן הקטגוריות העיקריות:

2
צילום: אסף עברון

1. רוקט פוקט - הרוקט פוקטים הם מעין ויברטורים קטנים שמיועדים לגירוי חיצוני של הדגדגן בלבד. המגוון שלהם אדיר והם מגיעים בעוצמות משתנות. ברוב המקרים הם גם יעלו פחות מהוויברטור הממוצע ויהיה קל מאוד לקחת אותם לנסיעות. ברוקט פוקט צריך לשים לב לרעש, הרבה מהם מרעישים יותר מהוויברטורים הבומבסטיים.

שימו לב שבגלל שהוא כל כך קומפקטי, את הרוקט פוקט אפשר להעביר בעדינות גם על שפתיי הכוס, לעשות איתו נעים סביב הדגדגן, להעביר בקלילות על פתח השופכה ואפילו להדרים אל שולי פי הטבעת או לרפרף איתו על הפטמות. הגודל שלו, יחד עם העוצמה הבינונית, מאפשר לנו לצאת למסע של גילוי ולכן הם פשוט מעולים כוויברטורים ראשונים.

תת קטגוריה בתוך קטגוריית הרוקט פוקט היא הרוקט פוקט הקטנטן שמזמזם כמו דבורה. ממנו, בעיניי, כדאי להיזהר. הוא לרוב יעלה יותר וגם ילכו פקקט מהר יותר.

2. מג'יק וונד - החיים שלי מתחלקים ללפני ואחרי שהכרתי מקרוב את המג'יק וונד של היטאצ'י. לא אשכח את הפעם הראשונה שהוא הגיע אלי הביתה עם שליח, פתחתי אותו במהירות, חיברתי לחשמל ומיד ניגשתי לעניין. העוצמה שלו על הכוס שלי היתה מדויקת ולא יכולתי לבקש יותר. כמה חבל ומצער היה לגלות שלא קראתי את ההוראות עד הסוף והפעלתי אותו במשך הרבה (הרבה) מעבר ל-25 הדקות שמותרות להפעלה רציפה, וכך הרגתי אותו אחרי שלושה חודשי שימוש.

מי אתה מג'יק וונד? הו... מג'יק וונד הוא, כשמו, מוט שמייצר רטט חזק מאוד. יש לו גוף עליון עגול, שמניחות על הדגדגן, וגוף שאותו אנחנו אמורות להחזיק. ברוב המקרים המג'יק וונד מיועד לשימוש חיצוני בלבד, אבל היום נמכרים גם מג'יק וונדים שיכולים בקלות לשמש לחדירה. ואחרי שכל זה נאמר, שימו לב: המג'יק וונדים, ברובם, יהיו חזקים יותר מהוויברטור הממוצע. יש הרבה מאוד נשים שעבורן זה הארד קור. אם את לא מורגלת בוויברטורים או אם הדגדגן שלך מאוד רגיש, הייתי מגיעה לחנות ומרגישה את הרטט לפני הרכישה ולא ממהרת להזמין אותו און ליין.

פיסת מידע מעניינת נוספת היא שהשימוש במג'יק וונד התגלה כפתרון יעיל לבעיית האנאורגזמיה, שהיא חוסר יכולת קבוע או קושי זמני להגיע לאורגזמה. מחקר מ-2008 מצא ששילוב בין השימוש במג'יק וונד ליישום הטכניקה של בטי דודסון (מציעה למשוך את האוננות זמן רב, ולהניע את האגן קדימה ואחורה כמו שאנחנו עושות במהלך זיון), הביאו לכך שמתוך 500 נשים עם אנאורגזמיה כרונית, כ-93% הצליחו לגמור.

למי זה מתאים? למי שכבר עברה ויברטור או שניים בחייה ומחפשת עכשיו את הדבר הגדול הבא.

3. הדגדגניים / "היונקים" - קטגוריית הוויברטורים היונקים, כשהבולט בה הוא הסטיספייר, מורכבת מוויברטורים שנותנים תחושה של יניקה. היניקה הזו מזכירה לי את התחושה כשגבר שמלקק לי את הדגדגן ולוקח אותו בין השפתיים. בפועל, הם לא באמת יונקים אלא זורקים "פולסים" ממוקדים של אוויר ישר על הקצה. ישנו פתח קטן שאמורים להניח על הדגדגן. מה שצריך לשים אליו לב במיוחד הוא אם הפתח לא צר וקטן מדי ושהוא עשוי מחומרים איכותיים.

למי זה מתאים? בכל פעם שחברות, מכרות או סתם עוברות אורח מבקשות ממני המלצה גנרית על ויברטור, אני מפנה אותן לרכוש מהקטגוריה הזו, וספציפית את הסטיספייר פרו 2 הדור החדש. לא מדובר בוויברטור מאוד חזק, אלא כזה שמתאים בעוצמה לרובנו. התחושה הייחודית שהוא נותן יכולה לעשות מאוד נעים. קשה לטעות איתו, ואם את לא יודעת על מה ללכת ומתבלבלת מההיצע - לכי עליו.

כמו כן, אספר שהמחיר הגבוה בו הוא נמכר בארץ גרם לי לפנות ליבואן הראשי. אחרי שיחה קשה שהיתה לנו במהלכה אמרתי "שמע, אי אפשר ככה כשהוויברטורים פה עולים כפול מבחו"ל", הוא דיבר עם היצרן והצליח להנחית את המחיר לכזה שנותן פייט אמיתי לאמזון (ואף מנצח אותו) + אחריות יבואן כאן בארץ. אז על לא דבר, שמחתי לעזור, לא כל יום אני לוקחת חלק בהורדת מחירים גורפת שתשפיע על הגמירות של חלקנו. אני מח"ח את עצמי כאן על התושיה ורק אדגיש שמהיבואן לא קיבלתי שום מתנות בחינם. ההמלצה שלי על הסטיספייר היא 100% שלי.

4. ארנבים - באחד הפרקים בעונה הראשונה של "סקס והעיר הגדולה", החבורה העליזה יושבת בדיינר ומשוחחת על "הארנב", ויברטור עוצמתי שהוצג ככזה שמוביל לדבר אחד: אורגזמות אינסופיות ומעולות. היום, 20 שנה אחרי, אומר בעדינות שיש צעצועים הרבה יותר טובים ממנו, אך כבודו במקומו מונח. הרעיון של צעצוע שמאפשר גם חדירה וגם גירוי של הדגדגן הוא אולי נחמד בתיאוריה, אבל בפועל, אצלי לפחות, מאוד לא רלוונטי. יצא שהשתמשתי בארנב שלי רק לדגדגן וכשזה הגיע לחדירה - הוא תמיד היה לי גדול מדי ולא נוח.

טיפ: אם כבר ארנב, שימי לב שהגוף שמיועד לחדירה הוא באורך המתאים. אחת מהאפשרויות לבדוק את זה עוד בחנות, היא לשים את כף היד הפוכה על הארנב, מהבסיס ועד לחלק שמיועד לדגדגן. אם הוא מגיע פחות או יותר אל החיבור שבין האגודל לאצבע - זה אמור להיות בסדר.

למי זה מתאים? ריבוי שימושים במוצר אחד אולי יכול לעבוד, אבל בעיניי - לא כשזה מגיע לוויברטור. ותרי על הארנב.

5. הפרפרים - תת פיתוח מודרני של הארנב. הפרפר מורכב גם הוא משני חלקים, כשיש את החלק שאמור לחדור אלינו וחלק שני ש"נשען" או מונח על הדגדגן. בעיניי הוא טוב בעיקר לפורפליי וכדי להשאיר אותנו דרוכות לאורך זמן, ופחות כדי לגמור מהעניין עצמו.

1
צילום: Getty Images

6. ויברטורים לחדירה - אלה הוויברטורים הגנריים והקלאסיים שכולנו מכירות ואוהבות, וברובם המוחלט אפשר גם להשתמש לגירוי דגדגני. לפעמים יקראו להם גם "ויברטורים ריאליסטיים", יענו - שנראים כמו זין. ההמלצה הגדולה שלי היא להבין אם המנוע נמצא בראש הוויברטור או בבסיס. אם הוא נמצא בראש - עוצמת הרטט שתוכלו להפעיל על הדגדגן תהיה גדולה יותר וזה ישחק מאוד לטובתכן. אם בבסיס, אז בעיניי, אלא אם אתן מאוד נהנות מרטט בחדירה - ותרו.

יש מגוון רחב של חומרים מהם עשויים הוויברטורים לחדירה, כשעדיף לבחור בסיליקון רפואי ואיכותי. הסיליקון היגייני, קל לשטיפה, מגיע מהר לטמפרטורת הגוף ונשמר לטווח ארוך. בכל הקשור לגודל וצורה: ויברטורים ענקיים אולי יראו טוב על המדף אבל עלולים לכאוב בחדירה, ולכן שווה להידרש לזה כבר בחנות, כשכל אחת כבר מכירה את הגודל שמתאים לה. אם לא מכירה - עדיף ללכת על האופציה הקטנה יותר וממנה לגדול. קטן עדיין יכול לעשות את העבודה, גדול מדי עלול לכאוב ולהישאר במגירה.

נקודת הג'י: הוויברטורים האלה יהיו מעוקלים יותר בקצה כדי להגיע אל הנקודה בצורה נוחה יותר. אני פחות אוהבת את הוויברטורים הנוקשים והתחושה שלהם לא נעימה לי. אבל, זה עניין של טעם וריח.  

למי זה מתאים? למי שנהנית מאוד מחדירה ומשום מה לא הולכת על דילדו.

7. דילדו - רבות שואלות אותי "אם כבר יש לי ויברטור, למה אני צריכה דילדו?" ובכן, רק על הכוס שלי לדבר ידעתי, ולכן אומר זאת כך: לחדור לעצמי עם ויברטור קשיח עושה לי רע. זה לא נעים לי, זה כואב לי, זה קשה לי מדי וזה מרגיש לי מאוד לא טבעי. לעומת זאת, הדילדואים שמעוצבים כמו זין נותנים את התחושה שמישהו מזיין אותי ומקלים מאוד על לפנטז.

למעשה, עד שלא היה לי דילדו לא גמרתי מחדירה, וכשקניתי אותו, התחלתי להכיר את עצמי מבפנים. היה לי את הזמן להיות קשובה לקצב שלי, למגע השונה בכל האזורים שבתוכי. חקרתי את עצמי, מה עושה לי נעים ומה ממש לא. כשזיינתי את עצמי התחלתי להבין את הזוויות שנכונות לי, את העוצמה של הזיון, ומשם הדרך לגמירה מחדירה - התקצרה מאוד.

איך בוחרות? נוקשות - האם את רוצה דילדו מסיליקון שירגיש כמו זין או דילדו יציב מחומר נוקשה. אם את לא יודעת, לכי על זה שמרגיש טבעי ותתקדמי משם. גודל - את מכירה את עצמך הכי טוב. צבע - דילדואים מגיעים במגוון רחב מאוד. תבחרי אחד שלא יבאס לך ת'ליבידו. חומר - סיליקון רפואי. כמו כן, אם אתן רואות שעל הדילדו מתחילים להיווצר כתמים או שהוא מתחיל להצהיב, להיקרע, להיות דביק או שהוא סתם מריח לא טוב - תחליפו אותו בלי להתבלבל

8. צעצועים זוגיים - דברים שאנחנו קונות, משתמשות בהם פעם-פעמיים, ויותר לא עושות איתם כלום. לכן, קודם תדאגו לוויברטור מעולה עבורכן, אחר כך תדאגו לצעצועי מין נחמדים בשבילו, ולבסוף, אם נשאר תקציב, תשקיעו במשהו זוגי. קחו בחשבון שכנראה מדובר בגאדג'ט שיבלה יותר זמן במגירה מאשר בכל חור אחר.

אכלת לנו את הראש, מה תכל'ס? תכל'ס, מג'יק וונד של היטאצ'י למנוסות, סטיספייר פרו 2 הדור הבא למתחילות (ולחובבות העוצמה הבינונית), דילדו בגודל בינוני מסיליקון רפואי, והמלצה חמה לבקר בחנות המין הקרובה לביתכן ולהרגיש מה בא לכן, מה אתן אוהבות ומה מושך אתכן לנסות. בסוף, זה בכלל לא חשוב מה עושה לי נעים אלא מה עושה לכן. ואם אחרי כל זה אתן עדיין לא יודעות - תתחילו בוויברטור זול, תלמדו את עצמכן ותמריאו משם.

שירלי גל
שירלי גל |הו כן!

אני שירלי, פרסומאית וסופרת. פעם הייתי קונדיטורית. לא מתיימרת להבין במין, מיניות או מערכות יחסים, אבל בהחלט מוכנה לנסות ולחקור את הנושא, ביחד אתכם. זו הזמנה פתוחה להציף שאלות בכל מה שקשור בסקס, אורגזמות וזוגיות, ואנסה לגגל את התשובות עבורכם. סמיילי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ