לראות עם קופסת טישו צמודה: הכלבלב שגרם לגבר לבכות שובר את הרשת

סרטון של מתנה בצורת גור כלבים, שמרגש את דמעות אב משפחה, הפך ללהיט ויראלי עם מאות אלפי תגובות רגשניות

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

אהבת האדם לכלבו היא חוצת מגזרים, מגדרים, תרבויות ואוקיאנוסים. מלבד אנשים שתפוסים בדת כה חזק, עד שהם רואים בכלב חיה משוקצת, אין הרבה אנשים בעולם שמפגש בינם לבין כלב לא יהפוך מיידית לאורגיית ליטופים מלווה בפרצופים השמורים בדרך כלל להצחקת פעוטות. וכשהדבר מגיע לגורים, חמודים ופרוותיים שכמותם, העניינים נהיים רגשניים הרבה יותר. סרטון שעלה לטוויטר השבוע הוכיח שוב את עוצמת הקשר הזה, וצפייה בו מומלצת עם קופסת טישו צמודה.

בסרטון נראה אב המשפחה יושב בטנדר, שניות אחרי שקיבל מתנה מבתו, שמצלמת את הסרטון. בתוך התיק מחכה לו הפתעה בדמות כלבלב חמוד, שהבת מקווה שישפר את מצב רוחו שנעשה שפוף אחרי פטירת כלב המשפחה הקודם. בתוך שניות הופך האבא לשק דמעות ורגשנות, ומתייפח בקול תוך כדי שהוא מחבק ארוכות את הגור. האחרון, אחרי כמה שניות של הלם קל, מתעשת ומתחיל לעשות את הדבר היחיד שהוא יודע – להיות ממש חמוד ולפצוח במסכת ליקוקי פנים שרק מגבירה את הבכי של האבא.

עד כמה אנשים אוהבים כלבים? 13.5 מיליון צפיות גרף הסרטון בתוך יומיים בלבד, לא כולל למעלה מ-900 אלף לייקים וכ-200 אלף ציוצים מחדש. עד כאן לגבי עוצמת הקשר בין האדם לידידו הטוב ביותר, שבוודאי לא שיער שבהחלטת אבותיו לפני כמה עשרות אלפי שנים להתקרב למדורה ולהתיידד עם ההולכים על שתיים, עשו את הבחירה הטובה ביותר שמין כלשהו על פני כדור הארץ עשה מעולם. מכאן – הבכי הגברי המתפרץ של האבא.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ