העכבר הטוב ביותר שאתם לא משתמשים בו

הוא אמנם הגיע לחנויות כבר לפני חמש שנים, אבל משום שאתם מתעקשים להישאר עם העכברים הרגילים שלכם, לוג'יטק לא ממהרת להוציא ל-Logitech Wireless Trackball M570 יורש. האמת, הפסד שלכם

גד גניר
גד גניר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גד גניר
גד גניר

אפתח באזהרה: החפיץ העומד במרכז הפוסט הזה אינו חדש. הוא הגיע לחנויות כבר בשנת 2010 ומאז הוא שומר על מעמדו כעכבר ה-Trackball החדש ביותר שיש ל-Logitech להציע, ה-M570. כאשר נוצר הקשר הראשוני עם האנשים הנחמדים ב-Logitech (שהציעו לי לבדוק את ה-Ultimate Ears Boom), ביקשתי לקבל גם את העכבר הזה לבדיקה וקיבלתי מהם את אותו מבט מופתע שיש לחלק מהקוראים בשלב הזה. למה ההתעקשות דווקא על ה-Logitech Wireless Trackball M570? אגיע לזה בהמשך, אבל קודם, קפיצה קלה כמעט עשר שנים אחורה.

בפברואר 2006 התחלתי לעבוד בזאפ, האתר להשוואת מחירים. התקבלתי למשרת איש תוכן והמשימה הראשונה שקיבלתי במסגרת התפקיד היתה להזין מאפיינים טכניים למוצרים. בשבועיים הראשונים לתפקיד הוטלה עליי המשימה לטפל בקטגוריית המקרנים, ולהשלים את המידע הטכני החסר בכל מקרן באתר. עבודה ארוכה מול מחשב לא היתה זרה לי, אבל בימים הראשונים שלי שם שברתי שיאים חדשים של עבודה רצופה מבלי לצאת להפסקות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ