הרמקולים החכמים של דנון הם בדיוק מה שמצופה מיצרנית ברמה שלה

ה-Home 150 וה-Home 250 של מומחית האודיו היפנית כוללים חיבור נוח וקל לאפליקציה, סאונד איכותי ביחס לגודלם ומגוון מפתיע של חיבורים; עדכוני גרסה קטנים יהפכו אותם לאפילו יותר טובים

גד גניר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גד גניר

במשך שנים, יצרניות אודיו התעסקו בעיקר, ובכן, באודיו. האופן שבו כל מוצר שלהן נשפט היה בעיקר לפי איכות הסאונד שלו, ובצדק - כל השאר היה קישוט בסופו של דבר. המעבר לעולם של סמארטפונים ואפליקציות הפך את המשתמשים לתובעניים יותר, וכאלה שדורשים מוצרים חכמים עם שליטה נוחה יותר.

באמצע העשור הקודם החלו יצרניות רבות להכנס לתחום ה-Multi Room, האפשרות לשלוט על כל הרמקולים בבית באמצעות אפליקציה אחת. אחת היצרניות האלה היתה דנון (Denon) היפנית, שהחלה את דרכה בתחום עם מותג נפרד בשם HEOS שכלל רמקולים שונים ואפליקציה לשליטה עליהם. בשנת 2021 רמקולים חכמים הם כבר לא קטגוריה איזוטרית למביני עניין בלבד, ודנון ספגה לתוכה חזרה את המותג HEOS אבל לא העלימה אותו לחלוטין: הרמקולים החכמים החדשים של דנון ומרנץ (מותג אודיו שהתמזג לחברה אחת עם דנון ב-2002) נשלטים על ידי HEOS. בשבועות האחרונים התנסיתי בשני רמקולים כאלה: Denon Home 150 ו-Denon Home 250.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות