באג לעולם חוזר: גם 2012 נפתחה בבעיות בשעון המעורר של האייפון - גאדג'טים - הארץ

באג לעולם חוזר: גם 2012 נפתחה בבעיות בשעון המעורר של האייפון

בעלי אייפון רבים דיווחו כי בבוקר השנה האזרחית החדשה השעון פשוט לא צלצל. מה עושים? אפשר לחכות יומיים ואפשר להתחכם, התשובות בפנים

תמיר כהן
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
תמיר כהן

בזמן שכולם מסכמים את 2011 וחוזים תחזיות עבור אחותה הצעירה, באפל מתברר שהבאג שפתח את השנה שעברה עבר גם ל-2012. משתמשי אייפון רבים דיווחו הבוקר (ראשון) ברשת על תקלה באפליקציית השעון המעורר המובנית במכשיר. מהי מהות התקלה, אתם שואלים? הוא פשוט לא העיר אותם. נסו להסביר לבוס שבוקר אחרי מסיבות הסילבסטר לא הצלחתם להתעורר בזמן בגלל שהאייפון לא צלצל, לא משהו שייתפס כאמין.

על פי הדיווחים השונים ברשת, ובדומה לבאג של השנה שעברה, קיים צפי כי התקלה תוסדר עד השלישי בינואר, כך שביומיים הקרובים תיאלצו להסתדר ללא השעון המעורר של הסלולארי. מפילוח המקרים המדווחים עולה כי מרבית התקלות אירעו במכשירי אייפון 4 שלא עודכנה התוכנה למעלה משנה, כלומר מגירסת IOS 4.2.1 ומטה - אז כנראה שזהו הזמן לעדכן.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

אפליקציית השעון המעורר של האייפון, יש פיתרון

אם אין לכם זמן או רצון להסתבך עם ה-I-Tunes המתסכלת, יש דרך הלקוחה מהמקורות ומכונה "הבה נתחכמה לו". במקום לכוון את השעון לשעה כלשהי ביום מסוים בשבוע, תהפכו את ההתראה לשבועית ותסמנו את כל ימות השבוע - כך השעון המעורר עובד בלי לעדכן תוכנה או לנסות להוריד אפליקציות אחרות.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ