הארץ

טעויות התיקון האוטומטי של האייפון הפכו כבר לאגדה וסיפקו רגעים רבים של צחוק מתגלגל, ולג'יליאן מדיסון הוא גם סיפק מלוא חופניים עבודה באתר אותו פתחה: damn you auto correct.

האתר של מדיסון אוסף את שגיאות התיקון המוזרות ביותר שמייצרת תוכנת התיקון של האייפון, ומגישה אותן לגולשים. לפעמים מדובר בטעויות כה הזויות, שקשה להאמין שהן אמיתיות, ואם לא די בכך, אם תנסו לשחזר אותן לא תמיד תצליחו. על כך מדיסון כתבה באתר כי מתקן האיות פועל באופן שונה אצל כל משתמש, והוא לומד מהניסיון את המילים בהם נוהג הבעלים להשתמש (מה שעשוי להעלות את התהייה על מה הם בדרך כלל מתכתבים). כמובן, שניתן לפברק את השיחות הללו, אבל לדברי מדיסון "הנקודה היא: פחות ניתוחים. יותר צחוקים. ותשאירו את הערות ה'זיוף' להיכן שהן שייכות, בהערות מתחת לתמונות של הציצים של פאמלה אנדרסון בבלוגים".

לאחרונה האתר פרסם את הרשימה של 50 התמונות המוצלחות ביותר בשנת 2011, אולם עכשיו מדיסון מפרסמת את 25 המועדפים שלה. הבאנו מתוכם לקט של כמה תמונות. אם אתם נרתעים מגסויות באנגלית, כדאי שתוותרו, אבל אם אתם רוצים לצחוק ומוכנים להתעלם ממה שנראה לכם כמו זיופים בוטים, אתם מוזמנים:

8 מתוך 8 |
1 מתוך 8 |
2 מתוך 8 |

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ