5 אפליקציות ליום העצמאות - גאדג'טים - הארץ

5 אפליקציות ליום העצמאות

רוצים לעשות על האש, לצאת לטיולים מודרכים בירושלים, בכל הארץ או במשעולי הנוסטלגיה - יש אפליקציות שיעזרו למצוא את הדרך

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

האפליקציה שתסדר לכם את המנגל

מתכוננים למנגל המסורתי של יום העצמאות ולא רוצים ליפול בדילמה הקשה של הכמויות? אורחים המפוטמים שבוהים בערימות בשר שכבר לא יגיעו למנגל, או חמור מכך, אורחים מאוכזבים שמאיימים להפוך אתכם למנה הבאה ביאושם - בשביל זה נולד המנגליסט - האפליקציה שמבטיחה לסדר לכם את הקניות לעל האש.

כל מה שצריך לעשות זה להגדיר את  מספר אורחים ומאפיינים שלהם (צמחוניים, נשים או גברים, ילדים), להגדיר מגבלות תקציב והעדפות במזון, והאפליקציה כבר תכין לכם את רשימת הקניות למנגל.

0.99 דולר לאייפון

חג לקופון

באפליקציית Onmyway מציעים מדור מיוחד ליום העצמאות, שכולל מבצעים וקופונים שמותאמים במיוחד לחג. בין היתר אפשר למצוא שם רשימה של אירועים שהכניסה אליהם בחינם או במחיר מוזל והנחות בקניית בשר וציוד כמו צידניות.

onmyway.co.il

מדריך טיולים אישי בעיר העתיקה

אם אתם מעדיפים את הבשר תספק מסעדה, ואתם מתכננים להעביר את החג בטיול בירושלים, אולי תוכלו להיעזר באפליקציית סיורים קוליים שמציעה 15 סיורים שונים בעיר העתיקה. חמישה מתוכם הם סיורים שמונגשים לבעלי מוגבלויות וכל הסיורים מוצעים עם תמליל מלא לכבדי שמיעה.

עברית
אנדרואיד | אייפון

אנגלית
אנדרואיד | אייפון

100 מסלולי טיול

מי שלא רוצה בהכרח להתמקד בירושלים יכול לנסות את אפליקציית האייפד 100 הטיולים היפים בישראל של חברת מפה. האפליקציה מציעה מפות אינטראקטיוויות של המסלול, חיפוש טיול לפי המרחק מכם ולפי מאפיינים כמו מים, התאמה לילדים לעונה ועוד.

הגירסה החינמית מאוד מצומצמת ומציעה רק שלושה טיולים ורשימה של טיולים נוספים באזור בו אתם נמצאים. בנוסף היא מציעה רשימה של מסעדות הקרובות לאזור הטיול.

מחיר הגירסה המלאה עומד על 10 דולר, ניתן לרכוש אותה מתוך האפליקציה החינמית.

64 שנות ידיעות

לרגל יום העצמות ידיעות אחרונות הוציא אפליקציה שסוקרת את 64 שנות המדינה כפי שהן משתקפות בדפי העיתון. האפליקציה חינמית

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ