הארץ

אוהדים מכורים של משחקי הכס ודאי חשו יותר מצביטה בלב בסוף העונה הראשונה כשראו את ג'ופרי בראתיון מתיישב על כס הברזל במקום נד סטארק, שכמו מפא"יניק טוב, רק רצה לשמור שהכסא לא יתקרר חלילה. מי שרוצה למחות את החרפה אמנם יתקשה מעט להשיב את הראש לכתפיים של סטארק ואותו אל הכס, אבל הוא לפחות יכול להתיישב בעצמו על הכס, אם יש לו כמה דולרים מיותרים (כלומר הרבה דולרים מיותרים).

חברת HBO מציעה למכירה את כס הברזל (מה שעלול להישמע כמו סימן מטריד לעתיד הסדרה), וגם אתם יכולים לקבל אותו תמורת הסכום הפעוט של 30 אלף דולר. למרבה הצער, בטלוויזיה כמו בטלוויזיה, (העתק) כס הברזל בכלל עשוי מפיברגלס. מצד שני, לפחות יש לו ציפוי עמיד בשריפות.

יתרון נוסף שאי אפשר לזלזל בו, לפחות אם אתה פשוט עם שלעולם לא יוכל להרשות לעצמו כס של חרבות, הוא ביקורות ה"גולשים" על המוצר באתר של HBO.

"אף אחד לא ייתן לי את כס הברזל, ואף אחד לא יעז למכור לי אותו", כותב אחד MajorGreyjoy. "אני אשלם את המחיר בברזל ואקח אותו. תשאלו את הטיפשים שניסו למכור לי את הכס, הראשים שלהם מתנוססים על חומות המבצר האדום".

ג'ופרי יושב על הכס. מי לא ירצה להחליף אותו?צילום: מסך

"אלרונד המדהים מנרניה", לעומת זאת, לא מבין למה אשתו לא אוהבת את הכסא. "הוא הולך מצוין עם החרבות משר הטבעות שתלויות על קירות הסלון".

ג'ופרי, כלומר קינג ג'יי, מזהיר ש"כל אדם שיעז לנסת לקחת את הכס ממני, ימצא את ראשו על עמוד לצד כל שאר הגנבים והבוגדים במעלה מלך". זה לא מפריע לו להמליץ על המוצר לחבר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ