סמסונג ממשיכה לעקוץ את האייפון 5 של אפל - גאדג'טים - הארץ
וידיאו

סמסונג ממשיכה לעקוץ את האייפון 5 של אפל

אחרי המודעה שפרסמה מגיע תור הפרסומת הלועגת למעריצים השרופים של אפל, ומזכירה שלה יש יותר גדול

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

סביב לא פוסקת, אבל סמסונג לא נשארת חייבת. אחרי ובה ניסתה להוכיח באותות ובמופתים שלה יש יותר גדול, עכשיו מגיע סרטון וידיאו שלועג להיסטריה סביב אפל.

הפעם, סמסונג כיוונה את חיציה לאו דווקא נגד התקשורת אלא אל עדת המעריצים של אפל שעומדים בתור ומחכים לאייפון החדש, בשעה שהם יכולים לרכוש את הסמסונג גלקסי S3 בלי כל הטקס.

בין היתר היא הדגישה בסרטון החדש, שכותרתו "הדבר הגדול הבא כבר פה" את המסך הגדול יותר, התמיכה הקיימת ב-NFC, שמאפשרת להעביר קבצים בנגיעה בין שני מכשירים, את העובדה שגם התמיכה ב-4G היא לא דבר כה חדש בשבילה.

אל תתפלאו אם זה נראה לכם מוכר, מדובר בגירסה שונה רק במעט של סרטון שיצרה סמסונג לאחר השקת האייפון 4S. גם שם, התורים בכניסה לחנות אפל היו על הכוונת, וגם שם סמסונג התפארה בגודל המסך, ובתמיכה בדור הרביעי.

החיצים של סמסונג לא הפריעו למבקרים להכתיר את , למרות כמה נקודות ביקורת כמו החיבור החדש והמתאמים היקרים של החברה, או אפליקציית המפות החדשה שהחליפה את גוגל מפות.

הקרב בין שתי ענקיות הגאדג'טים לא מוגבל לפרסומות. , כשבית משפט בארה"ב קבע כי עליה לשלם 1.05 מיליארד דולר בגין העתקת פטנטים. סמסונג הודיעה כי תערער על הפסיקה, אבל השבוע היא ספגה מכה נוספת כששופט נציבות הסחר הבינ"ל דחה תביעת פטנטים שלה נגד אפל.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ