מיקרוסופט חשפה את מחיר טאבלטי ה-Surface - גאדג'טים - הארץ

מיקרוסופט חשפה את מחיר טאבלטי ה-Surface

מחיר הסדרה הזולה, שתצוייד במעבדי ARM ובחלונות 8 RT, יתחיל ב-500 דולר ויטפס עד 700 דולר לגירסת ה-64 ג'יגה בייט המצוידת בכיסוי קשיח

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

מיקרוסופט חשפה אתמול את מחירי טאבלטי ה-Surface שלה מהסדרה הזולה המבוססת על מעבדי ARM, בדומה למכשירי אנדרואיד ו-iOS. המכשירים זמינים להזמנה מוקדמת בארה"ב, קנדה, בריטניה, צרפת וגרמניה.

מחירו של הטאבלט שמצוייד בגירסת windows 8 RT מתחיל ב- 500 דולר למחשב ללא Touch Cover (בצבע שחור), מקלדת המגע, המשמשת גם ככיסוי לטאבלט. מחיר אותו דגם המצוייד ב-Touch Cover עומד על 600 דולר, בעוד שמחיר דגם 64 הג'יגה בייט עם המקלדת עומד על 700 דולר. כיסוי TYPE COVER המציע כפתורים קשיחים יותר ולא מקשי מגע יעלה 129 דולר. המחירים של הסדרה היקרה והחזקה יותר, המבוססת על מעבדי אינטל וחלונות 8 פרו טרם נחשפו אתמול.

מיקרוסופט הבטיחה שגירסת ה-RT תימכר במחירים הדומים לאלה של האייפד, וזה אכן המצב. עם זאת טווח המחירים מציב את המכשיר בחלק העליון של הסקאלה של מחירי הטאבלטים המתחרים באייפד. הדבר עשוי להקשות על מיקרוסופט להשיג דריסת רגל בשוק, בעיקר כאשר מתחרות כמו גוגל וקינדל מציעות טאבלטים, שמחירם מתחיל ב-200 דולר, ובקרוב גם אפל צפויה להצטרף עם האייפד מיני.

הפרסומת החדשה של המיקרוסופט Surface:

ביום שני חשפה מיקרוסופט את Xbox Music, שירות מוסיקה דיגיטלית שיתחרה בשירותים כמו iTunes של אפל ו-Cloud Player של אמזון.

השירות זמין כבר היום למשתמשי קונסולת ה-Xbox, והוא יגיע גם ל-Surface ולמכשירי חלונות 8 אחרים עם השקת מערכת ההפעלה בשבוע הבא. לאחר מכן הוא צפוי להגיע גם לסמארטפונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ