אפליקציית גוגל Maps מציעה מעתה ניווט קולי בעברית

האפליקצייה של גוגל לאנדרואיד עודכנה, והיא מציעה חיפוש קולי והדרכה ליעד בעברית; האפליקציה זמינה גם למשתמשי אייפון עם iOS 5.1 בארץ

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון

אפליקציית המפות של גוגל לאנדרואיד התעדכנה והיא מאפשרת לראשונה ניווט קולי גם בישראל. אפליקציית Google Maps לאנדרואיד מציעה מעתה חיפוש קולי בעברית (לפחות בחלק מהמכשירים). בנוסף, המשתמש יקבל את הוראות הנסיעה בעברית.

היישום מאפשר לבחור בין תמונת לוויין למפה רגילה וגם בתצוגת Street View, כך שתוכלו לקבל מושג איפה אתם. המשתמשים יכולים לקבל הוראות ניווט ברגל ובכלי רכב. לעת עתה לא ניתן לקבל הוראות נסיעה בתחבורה הציבורית.

האפליקציה מאפשר להגדיר העדפות בנתיב הנסיעה כמו להימנע מכבישי אגרה או מכבישים מהירים. השירות כולל מידע על עומסי תנועה ומאפשר להוסיף שכבות מידע שונות כמו מסעדות במפה.

באזהרה המצורפת לשירות, גוגל מציינת כי מדובר בשירות שהוא עדיין בבטא, ועל כן ייתכן שהמידע לא מדויק. בנוסף יכול להיות שהשירות יוביל הולכי רגל לדרכים ללא מדרכות,או שהוא יכלול גם דרכים לא מתאימות לרוכבי אופניים.

בנוסף האפליקציה זמינה מהיום גם למשתמשי מכשירי iOS 5.1 האייפון הישראלים, כך שגם הם יוכלו ליהנות מהניווט הקולי.

העדכון של גוגל מגיע לאחר שלאחרונה הוציאה חברת Telmap השייכת לאינטל את M8 אפליקציית הניווט לשוק הישראלי. טלמאפ אחראית גם לאפליקציות ניווט ייעודיות של מפעילות סלולריות שונות בארץ. היא מצטרפת ל-Waze שהיא אחת מאפליקציות הניווט המוכרות בישראל ובעולם כאחד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ