האפליקציה לאנשים ששונאים את הטלפון שלהם

SMTH נותנת לכם תירוץ נהדר לחסל את הטלפון שלכם, בטעות. הרי רק רציתם לראות כמה גבוה אתם יכולים להעיף אותו

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

אתם שונאים את הטלפון שלכם? ממש שונאים אותו? אם כך, חברה נורווגית נותנת תירוץ נהדר להתנקש בחייו. הרי תמיד רציתם לדעת כמה גבוה אתם יכולים לזרוק אותו.

לאפליקציה של חברת CarrotPop קוראים SMTH - קיצור של שלח אותי לגן עדן - וזה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות איתה - לזרוק את הטלפון לשמיים וכמובן לתפוס אותו (רק אם אתם רוצים). האפליקציה תספר לכם כמה גבוה זרקתם את הטלפון, ואם יהיה לכם מזל גם תופיעו ברשימת הזורקים המוכשרים ביותר. דרך אגב, אתם לא חייבים לזרוק לגובה. אתם יכולים פשוט לעלות על גג ולהפיל אותו משם.

נשמע לכם מפגר? אתם לא לבד. החברה הנורווגית הגישה את האפליקציה ל-App Store של אפל, אך יצרנית האייפון דחתה את הבקשה. אנדרואידים לעומת זאת ישמחו לדעת שה-Play Store מספקת להם תירוץ נהדר לחסל את הטלפון שלהם. ואתם יודעים מה זה אפילו בחינם.

לחצו להורדה

זו אגב, לא האפליקציה הבעייתית היחידה שאפשר למצוא בתיק העבודות של החברה. Flirtman למשל הוא משחק שיכול להסיר את הלחץ ממי שמנסה להתחיל עם מישהו או מישהי. במשחק אתה צריך לבצע את הפקודות שמעביר לך חבר באפליקציה - והן כמובן כוללות נשיקה, חיבוק וכו'. מה שעלול להיחשב כעידוד של הטרדה מינית בסיטואציות מסוימות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ