האפליקציה שמבטיחה לשפר לכם את הסקס בעזרת גוגל גלאס

Sex with Glass תאפשר לכם לראות את עצמכם דרך העיניים של מי שאתם איתו במיטה בשידור חי. היוזם, סטודנט לבנוני, מאמין שמספיק אנשים ירצו לנסות את זה

אלכס הרן, גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלכס הרן, גרדיאן

האם אתם מוכנים להרכיב זוג משקפי גוגל גלאס בזמן הסקס? האם האפשרות לראות את מה שהפרטנר או הפרטנרית שלכם רואים בזמן האקט יגרמו לכם לרצות בכך יותר או פחות? יוצרי Sex with Glass, אפליקציה חדשה שנמצאת בפיתוח, מקווים שהתשובות הן חיוביות.

הפרויקט החל עם השאלה, "איך אפשר להפוך סקס ליותר מדהים עם גוגל גלאס?", אמר היוזם שריף מקתבי. התשובה שהוא וחבריו מצאו לשאלה, כך מסתבר היא סטרימינג בשידור חי, הקלטה זמנית ושליטה קולית. למקתבי, סטודנט לבנוני לעיצוב מוצר במכללת Central Saint Martins לאמנות בלונדון, היה רק יום אחד להתנסות בגלאס בנובמבר 2013, אבל הפיתוח נמשך בחודשים שחלפו.

החלק החשוב ביותר של האפליקציה הוא הסטרימינג בשידור חי. "ראו את מה שהפרטנר שלכם רואה. כל מה שאתם צריכים להגיד הוא 'אוקיי גלאס זה הזמן', וגלאס ישדר לכל אחד מכם את מה שהשני רואה, ואם תרצו להפסיק הכל פשוט תאמרו 'אוקיי גלאס, צא (Pull out)".

"יש אנשים שחושבים שמה שאנחנו עושים דוחה", אמר מקתבי. "אבל רבים אחרים, ואני מבסס את זה על אימיילים שאנחנו מקבלים, מאוד רוצים לנסות את זה. לאנשים יש פנטזיות, תשוקות וצרכים. מה שהם יעשו עם זה, זה עניין שלהם. תחושות אשמה, דוגמות ובושה הם משהו שאנחנו עדיין מרגישים בנוגע לסקס".

בנוסף לשיתוף נקודות המבט, האפליקציה מציע לשמור את הסרטונים לצפייה מאוחרת. אם כי הם נמחקים לאחר חמש שעות באופן אוטומטי. בנוסף, אם הבית מצוייד כיאות האפליקציה מאפשרת לשלוט בתאורה ובמוזיקה, וגם להציג תמונות מהקאמה סוטרה למי שזקוק להשראה.

גוגל כבר הודיעה כי היא לא תאפשר להשתמש באפליקציות סקס בשלב הזה בגוגל גלאס, אבל מקתבי לא נשמע מודאג. "אנשים בגוגל יודעים והם מרוצים וצחקו על העניין. אבל אני לא יודע מה גוגל 'הישות' חושבת על על מה שאנחנו עושים".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ