שעון מעורר שלא יעיר את הפרטנר שלכם למיטה

מפתחי Wakē מבטיחים שבעזרת תאורה מכוונת, ורמקול ממוקד הם יעזרו לכם להתעורר בנוחות מבלי שהפרטנר אפילו ירגיש שקמתם

עודד ירון
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
עודד ירון

קדחת הטלפונים הסלולריים שתפסה את העולם בשנים האחרונות הצליחה לפגוע גם בעולם השעונים המעוררים, אבל פרויקט חדש בקיקסטארטר מנסה להחזיר את השעון המעורר לעניינים עם טוויסט שיביא אותו למאה ה-21.

ה-Wakē (וייקי) הוא שעון מעורר שינסה להעיר רק את מי שצריך לקום מוקדם, בלי להפריע לשינה של בן או בת זוגו, ובלי להפציץ את הסביבה בצלילים אלקטרוניים מזעזעים.

כדי להצליח בזה, וייקי, שמותקן על הקיר מעל המיטה, משלב בין אפליקציית סמארטפון לחיישנים שמזהים חום גוף ושמאפשרים לו להבדיל בין שני הפרטנרים למיטה ולזהות היכן ישן הקליינט שרוצה להתעורר מוקדם.

בשעה היעודה הוא מתחיל את תהליך ההתעוררות בהפעלת מנורת LED שמכוונת ישירות לפנים של מי שרוצה להתעורר. בחברת Lucera Labs המפתחת מבטיחים שמדובר בתאורה רכה וטבעית ולא בזרקור שנועד לסנוור נחקרים בשב"כ. בשלב הבא יגיע גם שילוב של מוזיקה, אבל הטוויסט פה , שהרמקול בנוי כך שהצליל ממוקד, ולא אמור להתפזר ולהעיר גם את בן או בת הזוג.

המכשיר עולה 250 דולר במסגרת הקמפיין בקיקסטארטר (היתה אפשרות גם ל-200 דולר, אבל כל היחידות הללו נחטפו). הפרויקט צבר עד כה יותר מ-36,000 דולר, והמטרה שלו היא להגיע למאה אלף. מאחר שיש להם עוד 55 יום כדי לעשות זאת, רוב הסיכויים הם שהם יגיעו למטרה.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ