הראל שטנשטיין, מגזין החיבור

העידן הדיגיטלי הפך את כולנו מכורים לסוללות נטענות. בראש וראשונה בגלל הסמראטפון כמובן, אך גם המחשב הנייד, מצלמת האקשן, הרחפן ועוד. ענקיות טכנולוגיה לא מפסיקות לקדם מחקרים ופיתוחים כמו טעינה מהירה למשל, אבל אנחנו עדיין לא מצליחים להתמודד עם הביקוש ההולך וגובר לעוד אנרגיה חשמלית.

עד שתגיע סוללת פלא שלא נגמרת, ניאלץ להמשיך ולטעון את המכשירים האלקטרוניים שלנו. כאן נכנסת לעניינים Omnicharge - סוללה חיצונית חדשה אשר החלה להימכר באתר גיוס ההמונים Indiegogo. החידוש הגדול ב- Omnicharge הוא שמלבד יציאות ה-USB הסטנדרטיות, ישנו גם שקע חשמל סטנדרטי (120V) המאפשר לטעון או להפעיל כמעט כל מוצר חשמלי (בסטנדרט אמריקאי).

ה-Omnicharge מוצע בשני דגמים: 13,600 mAh ו- 20,400 mAh, המספקים 4-6 ו-6-9 מחזורי טעינה לסמארטפון, למחשבים ניידים הדגם הראשון (כתלות המכשיר) מספק כ 5-8 שעות עבודה בעוד הדגם השני מסוגל אף להשלים מחזור טעינה שלם ויותר.

בנוסף כוללת ה-Omnicharge מסך המספק מידע וחיווי על מצב הסוללה, זמן הטעינה הנותר ועוד. כמו כן מסוגלת הסוללה לטעון מכשירים אחרים ובמקביל להיטען בעצמה, גם מלוח סולארי. לדברי החברה, הסוללה נטענת במלואה בתוך כשעתיים (בחיבור ישיר לשקע חשמל) לדגם הקטן ובכשלוש שעות לדגם הגדול יותר.

מחירו של דגם ה-13,600 mAh הוא 100 דולר. מחיר דגם ה-20,400 mAh הוא 130 דולר (ללא דמי משלוח), בהזמנה מוקדמת ובתנאים הלא מחייבים המאפיינים מימון המונים.

פורסם לראשונה במגזין החיבור

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ