הרצועה שתהפוך את היד שלכם לטלפון

עם Sgnl כל מה שאתם צריכים זה להצמיד אצבע או שתיים לאוזן ולהתחיל לדבר

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
Sgnl - רצועה שתהפוך את האצבעות שלכם לטלפון
Sgnl - רצועה שתהפוך את האצבעות שלכם לטלפוןצילום: Innomdle Labs

הרבה לפני שהילדים שלנו השתלטו לנו על הטלפונים, כשרצינו לחקות את ההורים היינו מרימים יד לאוזן ומתחילים לדבר. גאדג'ט חדש שמגיע מחממה טכנולוגית של סמסונג לקיקסטארטר הופך את המשחק הזה למציאות.

Sgnl היא רצועת שעון על פרק היד שמתחברת לטלפון שלכם באמצעות בלוטות, כך שלא תצטרכו להוציא את הטלפון מהכיס. מה שצריך לעשות כדי לענות לשיחה זה להצמיד אצבע או שתיים לאוזן, ואתם יכולים לדבר. 

המפתחים אמרו ל-CNET כי הרצועה שלהם עובדת בצורה קצת שונה - היא מייצרת רעידות זעירות שעוברות מהרצועה דרך מפרק כף היד לגוף. 

בנוסף, בעמוד הפרויקט מבטיחים שהאפליקציה הנלווית תצטרף לשלל טכנולוגיות הניטור ותנג'ס לכם למשל כדי שתתקשרו לסבתא (בלשון החברה, "לאנשים החשובים בחייכם"), ותנטר מדדים בריאותיים שונים. לדברי החברה, הרצועה מצוידת בסוללה שמספקת לה 4 שעות שיחה או שבעה ימי המתנה.

הגאדג'ט נולד ב-Innomdle Lab, שהיא חברה שהקימה סמסונג כדי לקדם פרויקטים פחות שגרתיים. בכתבה שהוקדשה לחברה בבלומברג בשנה שעברה סיפרו, שעצם הקמת החברה היא חידוש משמעותי בעבור סמסונג וחלק מהניסיון שלה לקדם חדשנות נוסח עמק הסיליקון. 

אחרי שצ'וי יון צ'ול, מהנדס בחברה, הציע את הרעיון (שנקרא במקור TipTalk) החברה לא דחפה אותו לנתיב החתחתים של הביורוקרטיה הפנימית אלא סייעה לו לפתוח את החברה, שנקראה בתחילה  Innomdle Lab. הפרויקט של צ'וי נבחר בין כ-1,100 פרויקטים  אחרים להיות הפיתוח הראשון של החברה.

בינתיים, הפרויקט שפתחה החברה בקיקסטארטר ב-31 באוגוסט זוכה להצלחה מרשימה. את 50,000 הדולרים שביקשו בתחילה הם השיגו תוך ארבע שעות, ועכשיו הם עומדים על קצת יותר מ-430,000 דולר.

אחרי שההצעות הזולות ביותר נעלמו, עכשיו תוכלו לרכוש את הרצועה ב-120 דולר (יחידה בודדת בעת כתיבת שורות אלה) ומעלה (130 לפחות).

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ