במקום על היד, אולי תשימו את השעון החכם על הקיר

Glance Clock יתחבר לאפליקציות של הסמארטפון ויציג לכם התראות ומידע משלל יישומים; גם אם חשבתם להימלט מדרישות אפליקציית הכושר, הוא ידאג לנג'ס

עודד ירון
עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
Glance Clock. שעון חכם לקיר
Glance Clock. שעון חכם לקירצילום: Glance Tech
עודד ירון
עודד ירון

מאפל ווטץ' וסמסונג גלקסי גיר ועד Pebble - שעוני יד חכמים כבשו את השוק בשנים האחרונות, גם אם לפעמים נדמה שיותר משהציבור רוצה לענוד אותם, היצרניות רוצות להוציא דגמים חדשים. אבל יש תחום שעדיין לא זכה להשתלטות דיגיטלית מלאה - שעוני הקיר. קמפיין אינדיגוגו חדש מנסה לשנות את המצב הזה עם ה-Glance Clock - שעון חכם שיוודא שתקבל יותר מידע בכל פעם שתציצו כדי לראות מה השעה.

כמו שאפשר להבין, ה-Glance Clock לא מסתפק במחוגים רגילים. מאחורי חיפוי הבד של פני השעון מסתתרת תצוגת LED, שמספקת מידע נוסף משלל אפליקציות שונות. כדי לעשות לעשות את זה, Glance Clock מתחבר לסמארטפון באמצעות אפליקציה ייעודית לאייפון או לאנדרואיד, וגם ל-Alexa, פלטפורמת הבית החכם של אמזון.

כך הוא יכול לשאוב מידע מאפליקציות שונות, למשל על לוח הזמנים שלכם, וכך לספק התראות על פגישות קרובות והאוכל בתנור, או על נהג האובר שבדיוק הגיע. בנוסף הוא יכול להתחבר לאפליקציות כושר כדי שיהיה עוד מסך שמציק לכם לסיים את מנת הצעדים היומית.

מחירו של השעון במסגרת הקמפיין מתחיל ב-100 דולר, ונראה שהוא הצליח לצבור לא מעט תמיכה, עם כמעט 250 אלף דולר שגויסו. סכום היעד היה 50 אלף דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ