הגאדג'ט הישראלי שייתן לכם קצת שקט מהסמארטפונים

רוצים ארוחת ערב שקטה בחיק המשפחה בלי שכולם יהיו תקועים בפייסבוק ובסנאפצ'ט? ל-Pause יש פתרון בשבילכם

עודד ירון
עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון
עודד ירון

אם היה לי שקל על כל כתבה שמקוננת (ובצדק, לפחות מסוים) על הסמארטפונים והנזק שהם גורמים לקשר האנושי הייתי יכול בוודאי לקנות אייפון 7 פלוס, והיה נשאר עודף לשווארמה. גאדג'ט ישראלי חדש שעלה לקמפיין באינדיגוגו מציע פתרון ולו חלקי. Pause יאפשר לכם לנהל שיחות רגועות ואנושיות סביב שולחן ארוחת הערב בלי שכולם יעלמו להם לתוך הסמארטפונים. לחלופין יש סיכוי שכולם ינעצו עיניים בצלחות, ויפנטזו כמו נרקומנים על הרגע שיוכלו לחזור לחברים שמעולם לא פגשו בפייסבוק.

Pause מנסה לטפל בבעיה מסובכת באמצעות פיתרון כמעט לואו-טקי: קופסה. הצד ההיי-טקי הוא שהיא חוסמת את האותות, כך שכאשר תצליחו לתלוש את הטלפונים מהידיים של הילדים ותשימו אותם בקופסה הנאה (בכמה עיצובים), לא תצטרכו לסבול את הצפצופים והרטט של וואטסאפ, פייסבוק, וכל שאר האפליקציות שמושכות את תשומת הלב בכל מצב.

"המטרה שלנו היא להביא את השיחה בחזרה לשולחן!" מבהירה החברה בדף הפרויקט. "טלפונים הם ממכרים, והדחף שלנו לבדוק את הטלפונים חלחל לתוך כל האספקטים של החיים שלנו. Pause נולד כדי לעודד אתכם לשים את הטלפונים בצד, ולו רק לזמן קצר ורב משמעות".

כדי לסייע להורים (במשפחות דוברת אנגלית) להתניע את האינטראקציה, החברה מוסיפה לעניין משחק קלפים קליל, ולא תחרותי במיוחד - בתשלום נוסף.

התענוג אפילו לא יקר במיוחד, במחיר שמתחיל ב-39 דולר לקופסה יחידה. אם תוסיפו עוד קצת תקבלו גם את משחק הקלפים ואפילו שעון חול כדי להשלים את החבילה האנלוגית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ