הארץ
שירות ""

הנינטנדו 3DS, קונסולת המשחקים הניידת החדשה של נינטנדו, יצאה לחנויות ביפאן בסוף השבוע וזכתה להצלחה מיידית. 400,000 קונסולות נמכרו ביום הראשון.

למרות המכירות המהירות, ברוב החנויות ביפאן לא נרשמה תכונה מיוחדת, מאחר שרוב המכשירים הוזמנו מראש מהחברה. נינטנדו מצפה כי המכירות יגיעו ל-4 מיליון קונסולות עד סוף מארס. הקונסולה עולה 25,000 ין (כ-300 דולר) ביפאן והיא צפויה לעלות 250 יורו באירופה ו-250 דולר בארה"ב, כשתחל להימכר בסוף מארס.

במקביל לדיווחים על המכירות דווח כי לא עברו 24 שעות לפני שהמכשיר נפרץ. הפריצה מאפשרת להפעיל על הקונסולה החדשה משחקים שנועדו לקודמתה באמצעות כרטיסי פלאש (R4) ל-Dsi.

נינטנדו בונה על המסך התלת מימדי של ה-3DS שלא מצריך משקפיים מיוחדים, כגורם משיכה לקונסולה החדשה. "התמונות ממש קופצות החותה. זו תחושה של עותם שמתפשט מעבר", אמר טויוהיסה אישיהארה מהנדס בן 43 לסוכנות הידיעות אי-פי בטוקיו. אישיהארה שהיה מאלה שעמדו בתור - כדי לקבל את ה-3DS סיפר כי "הוא לא יכול לחכות כדי לשחק במכשיר".

תצלום: אי-פי

המכשיר נראה דומה מאוד לקודמו, והוא מתהדר בשני מסכים - העליון הוא מסך תלת מימדי, בעוד שהתחתון הוא מסך מגע שמשתלב בשליטה במשחק. המכשיר מצוייד בשלוש מצלמות והוא מאפשר לצלם תמונות בתלת מימד.

סוני צפויה להוציא את ה-NGP - הקונסולה המתחרה שלה ל-DS מאוחר יותר השנה, אלם טרם נמסר מחירה של הקונסולה החדשה והיא לא צפויה להציע מסך תלת מימדי.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ