אובמה ורומני שוב רוכבים, והפעם זה קרב לחיים או למוות

גירסת גולשים של המשחק Total War שולחת אלפי כפילים של הנשיא המכהן ויריבו הרפובליקאי המובס לשדות הקרב של ימי הביניים חנוטים בחליפות וחמושים בשלטי הקמפיין

הבחירות הסתיימו, והנשיא המכהן ברק אובמה הוכרז כמנצח. כל תילי התילים של הסקרים, ההערכות והפרשנויות נמוגים לאיטם, ואיתם גם רוח הקרב של המערכה על הבית הלבן. ואולם מי שרוצה להחיות את ההתרגשות יכול לצאת שוב למלחמה בין אובמה למיט רומני בעזרת מוד (גירסה מיוחדת) של משחק האסטרטגיה Medieval II: Total War, שיצר משתמש Reddit המכונה matbitesdog.

כל הדיווחים והפרשנויות בעמוד הבחירות המיוחד

בסדרת המשחקים המפורסמת Total War, שזכתה לכותרים רבים העוסקים ביפאן הפיאודלית, ימי הביניים, רומא וגם המאה ה-18, השחקן שולט על עשרות יחידות המורכבות ממאות ואלפי חיילים בשדה הקרב. הוא כולל סוגים שונים של יחידות כמו פרשים, חיילי רגלים ויחידות מיוחדות כמו כלי מצור, כמו גם ספינות למיניהן.

מוד הוא גירסה מיוחדת למשחק שנוצרה בידי קהילת השחקנים. במוד Election Total War, בחר היוצר matbitesdog להחליף את האבירים הרכובים ואת חיילי הרגלים בהמוני בני דמותם של אובמה ורומני. במקום שריון מתכת הלוחמים החדשים חנוטים בחליפות, ובמקום חרבות או חניתות הם חמושים בשלטי הקמפיין. אלפי כפיליו של אובמה חמושים בנשק נוסף - חיוך מטריד למראה שנראה כאילו נלקח מהג'וקר בסרטי באטמן.

7 מתוך 7 |
צילום: matbitesdog
1 מתוך 7 |
צילום: matbitesdog
2 מתוך 7 |
צילום: matbitesdog

המוד זמין להורדה מכאן (יש צורך במשחק המקורי)

להסבר על ההתקנה

מ-Kotaku


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ