לפחות ב"Call of Duty" לגנרל פטראוס יש עתיד מזהיר - משחקים - הארץ

לפחות ב"Call of Duty" לגנרל פטראוס יש עתיד מזהיר

בן דמותו הדיגיטלי של ראש ה-CIA, שהתפטר בעקבות חשיפת רומן שניהל, משמש בכותר החדש בסדרה כשר ההגנה האמריקאי, שמופיע על נושאת המטוסים "ברק אובמה"

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

הקריירה הביטחונית של ראש ה-CIA הגנרל דייוויד פטראוס הסתיימה בפרשה מביכה בעקבות חשיפת הרומן שלו עם פאולה ברודוול, אבל לפחות במשחק Call of Duty: Black Ops 2 יש לו עוד עתיד.

הגיימרים הראשונים שמיהרו לשחק במשחק שיצא לשוק השבוע גילו כי בעולם המקביל של המשחק, המתאר בין היתר אירועים משנת 2025, הגנרל פטראוס מכהן כשר ההגנה. הוא מופיע בסצינה במשחק המתרחשת על סיפון נושאת המטוסים "ברק אובמה".

חברת אקטיוויז'ן בליזארד הגיבה לרעש שהתעורר סביב הפרשה וביקשה להבהיר כי אין לגנרל כל קשר למשחק.

"גנרל פטראוס לא קיבל תשלום, הוא לא היה מעורב ביצירת המשחק ולא התבקש לתת את אישורו למשחק. Call of Duty: Black Ops 2 ועלילותיו הבדיוניות נועדו למטרות הנאה. זה ברור לשחקנים כי דמותו ודמויות אחרות שמבוססות על אנשים אמיתיים הן בדיוניות".

שר ההגנה פטראוס ב-Call of Duty: Black Ops 2:

"השילוב של גנרל פטראוס ודמויות אמיתיות אחרות היא החלטה יצירתית שנעשתה לפני חודשים רבים, כאשר נכתבה העלילה הזו", הוסיפו באקטיוויז'ן בליזארד. "לא נוסיף להגיב על החדשות האחרונות על גנרל פטראוס. פועלו בשירות ארצו והישגיו ידועים לציבור".

פטראוס התפטר לאחר שנחשף הרומן בינו לבין מחברת הביוגרפיה שלו. אולם, ככל שעובר הזמן נחשפים עד ועוד פרטים ואישים הקשורים לפרשה. בין היתר נודע כי הרומן התגלה בעקבות הודעות מטרידות ששלחה ברודוול לאשה בשם ג'יל קלי, אשת חברה ומתנדבת בבסיס של מפקדת סנטקו"ם. עוד נודע כי בפרשה מעורב גם ג'ון אלן, מפקד הכוחות באפגניסטאן, ואף סוכן האף-בי-איי שאליו פנתה קלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ