מוכנים להצטרף למהפכה עם צ'ה גווארה ופידל קסטרו?

משחק חדש מזמין את השחקנים להילחם לשם שינוי לצד המהפכנים הקובנים ולשחזר את האירועים שהובילו להפלת הרודן בטיסטה

אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אי-פי

מפתחים קובנים חשפו משחק וידיאו עם טוויסט מהפכני, שמאפשר לשחקנים להשתתף באירועי ההפיכה ב-1959. השחקן ב- Gesta Final, שפירוש שמו הוא "מעשה הרואי אחרון", מוזמן להילחם שכם אל שכם עם אנשי הגרילה המזוקנים ולובשי מדי הזית של פידל קסטרו וארנסטו צ'ה גווארה.

המשימה שלך היא להפיל את הרודן פולחנסיו בטיסטה. חייליו של הרודן מנסים לעצור את המהפכנים, ויורים עליך ועל חבריך ממשאיות ובתי כפריים. אתה מחסל אותם בקולט 0.45 ישן או ברובה ספרינגפילד. אם נפגעת שלוש פעמים, המהפכה נגמרה בשבילך.

המשחק מאפשר לך לבחור בין שלוש דמויות, אחת עם כובע דומה לזה שנהג קסטרו ללבוש, אחר עם הכומתה המפורסמת של צ'ה גווארה, והאחרון עם הקסדה של קמילו סינפואגוס, שמטוסו נעלם ב-1959. המפתחים סיפרו שהמטרה היתה שהם לא יראו בדיוק כמו מנהיגי המרד. "לא רצינו שהדמויות יהיו זהות למנהיג כלשהו, אבל רצינו ללכוד את רוח הרגע", אמר היילין קורוחו, ראש לימודי משחקי וידיאו במועדון המחשבים לנוער של קובה וראש צוות הפיתוח במשחק.

עטיפת Gesta Final

"השחקן מזדה עם ההיסטוריה של קובה". קורוחו הוסיף כי "אתה יכול להשתתף בקרבות שהתנהלו במלחמה מ-56' עד 59'".

המשחק מתחיל כשהשחקן מצטרף ל-82 המורדים שהפליגו ממקסיקו לקובה על היאכטה גרנמה. אחרי תיאור קצר של הנחיתה - אסון מפואר שכמעט בלם את המהפיכה אחרי ששני שליש מהנוסעים נהרגו - אתה צריך לפלס דרך בביצות של דרום מזרח קובה מוקף בחבריך למהפכה המזוהים בעזרת סרטי היד השחורים והאדומים של התנועה.

למשחק הנשלט מהמקלדת יש חמישה שלבים, שרובם נקראים על שם קרבות מפורסמים כמו לה פלאטה ואל אוברו. התפאורה מלאה במכוניות עתיקות, בשרכים, בקנה סוכר ובשבילי הרים המאפיינים את קובה. המשימות מלוות בפסקול של יריות ופיצוצים מהקרבות.

מתוך Gesta Final

השחקן לא מגיע לרגעי השיא של המהפכה בהשתלטות על ארמון בטיסטיה, אלא מסיים את השלב החמישי בקרב פינו דה אגואה המכריע, כמה חודשים לפני הניצחון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ