2048: מתקפת המשובטים

מתוסכלים מהכישלונות שלכם במשחק המקורי? המעצב יצר את המשחק בקוד פתוח, כך שכל אחד יכול ליצור גרסה משלו, ואפילו ביבי נכנס לעניינים

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

המשחק 2048 ממשיך במשימה הקדושה של הורדת הפריון במשרדים בכל רחבי העולם, אבל הוא כבר לא לבד. מפתחו, גבריאלה צ'ירולי, שיחרר את הקוד באופן פתוח, כך כל אחד יכול ליצור גירסה משלו למשחק, והגירסאות אכן צצות בכל מקום.

אם במשחק המקורי הייתם צריכים לחבר מספרים זהים בלוח משבצות עד שתצליחו להגיע ל-2048, עכשיו יש לחובבי המספרים גירסה עם מספרי פיבונצ'י, שמציעה מטרה מעט שונה - להגיע ל-2584. בנוסף היה גם מי ששיחק עם הקוד והחליט ליצור למשחק מעין גרסת טטריס

גירסת הטטריס

אבל היפה מכל הוא שהמשחק שנראה בתחילה כתרגיל שנולד למתימטיקאים בלבד התברר ככזה שיכול לעבוד מצוין גם עם תמונות - כלומר כל מיזוג של שתי תמונות זהות מוביל לתמונה חדשה. זה כמובן מאפשר לצמצם את רגשות הנחיתות שהתעוררו אצל רבים בעקבות המשחק.

הדבר הוליד גירסאות כמו doge2048 הכלב שהפך לסנסנציה אינטרנטית לאחרונה (וזכה לככב גם כ-Dogecoin - עוד מטבע וירטואלי שהתחיל כבדיחה והולך וצובר ערך ותאוצה).

doge2048

בנוסף, חובבי ד"ר הו יוכלו ליהנות מגירסה משלהם ובה דמויות מכל ההיסטוריה של הסדרה.

גירסת ד"ר הו

בשבילנו לעומת יצר בן מאירי, האיש והפייק ביבי, גירסה שמוכיחה את מה שאנחנו מגלים כל בחירות מחדש - אין כזה דבר יותר מדי ביבי נתניהו:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ