רוצים לנצח את האלפים של סנטה בקרב ראפ?

לקראת חג המולד גוגל השקיעה השנה בכפר של סנטה - מגרש משחקים חמוד לילדים, שגם מי שלא חוגג יכול ליהנות בו קצת

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הכפר של סנטה גוגלצילום: גוגל
"הארץ"

הטקס חוזר על עצמו בכל שנה שמתקרבת לקיצה. בשלהי נובמבר ובעיקר בדצמבר, עם השלג הראשון (בארצות שמכירות את הסוג הזה של משקעים), נוחת עלינו גם מבול של  כתבות לסיכום השנה והערכות-הימורים לגבי מה שיקרה בזו שאחריה. ובנוסף, מגיע גם השלב שבו כל כלי התקשורת עוקבים בשקיקה אחר סנטה קלאוס במסעו מהקוטב הצפוני לארובותיהם וליבותיהם של מיליוני ילדים נוצרים טובים ברחבי העולם.

וכמובן שכשמדובר במשהו שילדים אוהבים והורים מתגעגעים לזמן שבו הם גם אהבו אותו, חברות וממשלות אוהבות לקפוץ על המזחלת ולספק את הכלים למעקב אחרי הפורץ השמנמן. אחד מהם הוא פיקוד הגנת האוויר והחלל של צפון אמריקה (NORAD), שמקדיש מי יודע כמה אלפי דולרים כדי לקבל כתבות אוהדות על המעקב הדמיוני שהוא עורך אחרי סנטה, בזמן שאנשיו עסוקים בהגנה על היבשת מפני טילים בליסטיים ושאר איומים מעופפים. 

בשנות ה-2000 הצטרפו לחגיגה גם חברות הטכנולוגיה ובראשן גוגל שתמיד דואגת לסחוט כמה כותרות אוהדות מהעניין - וכלי התקשורת המשיכו לייצר את אותן כותרות שוב ושוב ושוב, למרות שיכלו לעשות קופי פייסט משנים קודמות. 

עכשיו הממזרים שינו את הכללים. גוגל ממש השקיעה בקמפיין חג המולד שלה. ועם כל הציניות המרירה שנשפכה עד כה, זה באמת אתר חמוד למדי, גם אם הוא קצת כבד על מחשבים עייפים.

ה"כפר של סנטה" מציע לא מעט משחקים ופעילויות, מלבד המעקב אחרי סנטה. אתם יכולים למשל לרכב על אייל צפון במרדף אחרי מתנות או לצאת לקרב ראפ עם עם אלפים (אלה שעובדים בסדנאות היזע של סנטה, לא אלה שמשחילים חיצים בעיניים של שלושה אורקים מחצי ק"מ במשיכת קשת אחת).

לחילופין, תוכלו ללמוד איך לתכנת ציור של פתית שלג (רק לאחרונה החברה העלתה משחק דומה לדודל שלה). אם אתם דווקא רוצים להרחיב אופקים תוכלו ללמוד על מסורות החג במדינות שונות, לצייר ולשחק בעוד כמה וכמה משחקים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ