עודד ירון
עודד ירון

אתר Gog מציע את המשחק המוערך Oxenfree בחינם (עד מחר). המשחק שמשלב בין סיפור התבגרות לאימה הוא לא ממש פצצת אקשן, אלא יותר סיפור אינטראקטיווי, אבל לא הכל זה אקשן בחיים.

הסיפור עוקב אחרי קבוצת בני נוער שמגיעים לפיקניק באי "רדוף" בשידורי רדיו מתחנות לא קיימות. יש שם לא מעט הליכה, שמספקת הזדמנות לדיאלוגים המצוינים, אבל ברגע שהרדיו מתחיל לנגן, העניינים מתחילים להיות הרבה יותר מוזרים.

אם לצטט את סווטה סלפנר מערוץ GameGems, "כתיבה מצוינת ודיבוב איכותי הופכים אותו לחוויה הרבה יותר אמוציונלית ממה שהייתם מצפים ממשחק דו ממדי שבו אתם אפילו לא רואים את הפנים של הדמויות".

מי שמעדיף אימה נטו, יכול לקפוץ היום (עד שמונה בערב) ל-Humble Bundle ולאסוף את Layers of Fear, שיזרוק אתכם למוחו של אמן מיוסר שלא מצליח להשלים את יצירת המופת שלו.

אם אתם יותר בעניין של אסטרטגיה אז יש לכם שתי אפשרויות שונות בתכלית. 

היום תוכלו לקבל בסטים את Kingdom: Classic, משחק דו ממדי שמשלב גרפיקת פיקסל ארט מרשימה עם בנייה ניהול משאבים ולחימה בכוחות האופל שמאיימים על הממלכה.

חובבי מלחמה מודרנית (וירטואלית. רק וירטואלית) ישמחו לגלות חברת יוביסופט מציעה את World in Conflict בחנות Uplay - משחק אסטרטגיה בזמן אמת שמתנהל באופן שייראה מוכר לחובבי Command & Conquer.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ