הארץ

בעוד הדי תערוכת המשחקים החשובה של השנה E3 נמוגים לאיטם, חברות וחנויות המשחקים מפציצות בהצעות מרשימות למשחקים בחינם. הנה כמה מהם:

זיגורט: מהר לפני שייגמר

ב-Gog מציעים לכם להוריד בחינם את זיגורט, משחק פעולה הרפתקאה/יריות (אבל של קסמים) בגוף ראשון, שזורק אתכם למבוך בנוסח קווייק אבל משאיר את השוטגאנים והרובים בבית לטובת מטה קסם וכדורי אש. יש לכם רק עד 16:00 היום, אז כדאי להזדרז.

בנוסף, מי שירצה להשקיע קצת כסף בחנות יקבל אחלה של בונוסים בימים הקרובים. מי שיקנה ב-5 דולר ומעלה יקבל את sunless Sea המוערך, ומי שיעבור את ה-20 דולר יקבל גם את Rime היפהפה.

For Honor

For Honor הוא אחד המשחקים הגדולים ביותר שיצאו בשנה שעברה. המשחק החליט להשליך כל הגיון היסטורי מהחלון לטובת שליפה של שלוש מתרבויות הלוחמים שהכי מרגשות את חובבי הטבח באמצעים חדים, ודחיפה שלהם אלה על החרבות של אלה: סמוראים, ויקינגים ואבירים. אם תורידו מיוביסופט את הגרסה הבסיסית (Starter Edition) עד ה-18 בחודש, המשחק שלכם לתמיד.

Quake Champions

מי שמתגעגע למשחקי יריות בז'אנר קרבות הזירה מהניינטיז ישמח ודאי לגלות שגם Quake Champions זמין להורדה בחינם מ-Steam במסגרת תקופת הניסיון, ומי שיוריד אותו גם יוכל לשמור אותו לעצמו:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ