גילי כהן
גילי כהן

אלה כמה הצעות שעלו בטוויטר וצדו את עיניו של יקי בז'ה, שעוקב במסגרת חשבון הטוויטר שלו "מודיעין ווטש" אחרי כל מי שמצייץ על עירו. הוא מתנקם במלעיזי העיר ב"פינת הטוויט הפלצני".

בז'ה, תושב מודיעין מאז 2001, אומר ש"יש ספורט כזה, לרדת על מודיעין, בעיקר של תל אביבים מתנשאים כאלה. ואני, דרך אגב, תל אביבי לשעבר, שמאוד אוהב את תל אביב". לדבריו, "אנשים שמכירים את מודיעין אוהבים אותה, ועובדה שיש אנשים שרוצים לגור פה. אבל יש גם מי שאומרים שזה לא תכנון בר קיימא, שזה צפוף, שמודיעין זה עונש וסמל לבורגנות. אבל לנו זה טוב", הוא מוסיף.

המעקב שמנהל בז'ה אחרי כל מי שמצייץ את המלה מודיעין שם בדרכו גם תלונות של חיילי חיל המודיעין ועל מודיעין 144. אבל כמעט מדי שבוע הוא מצליח למצוא ציוץ שטני במיוחד על העיר שנבנתה לה בין תל אביב לירושלים.

אחרי שתושבי פתח תקוה רגזו על קבוצת פייסבוק שלעגה לאם המושבות (בנוסח "פתח תקוה לא קיימת" ו"התנועה לביטול העיר פתח תקוה"), היה בשבוע שעבר גם מי שהתעצבן על בז'ה. "אין שום דבר בעולם, שהוא גרוע יותר מלהישמע כמו קלישאה. טוב, אולי מודיעין", צייצה אילאיל בטוויטר. "כן, כתבתי מודיעין. שמעתם את זה שם ב'מודיעין ווטש', או שהייתם עסוקים מדי בלרהט מחדש את הסלון ולהתגרש בין שיחי פסיפלורה?" היא הוסיפה כעבור מספר דקות.

התגובה של בז'ה בטוויטר לא איחרה לבוא וכללה גם אזכור של כתבה ב"הארץ" על גירושים בעיר ("כאן רבים בכיף", מאת דאה הדר, מוסף "הארץ", אפריל 2009). "בעוד פתח תקוה היא מקום שטני אך פיקטיבי, מודיעין היא השטן ויש לה נציגים בטוויטר", החזירה אילאיל לבז'ה. הציוץ האחרון שלה הופנה לעיר כולה: "לא זוכרת מתי, אם בכלל, קראו לי אי פעם פלצנית. מודיעין, עכשיו זה אישי". *

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ