ראש הממשלה בנימין נתניהו יענה לשאלות גולשי יוטיוב

ראש הממשלה ישתתף בפרויקט "World View" של יוטיוב; לפניו השתתפו בפרויקט נשיא ארה"ב אובמה ור"מ בריטניה קמרון

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

ראש הממשלה בנימין נתניהו ייצטרף מחר לפרויקט World View של YouTube, אתר הווידיאו של גוגל. במסגרת הפרויקט יוכלו גולשים מהארץ ומהעולם להפנות שאלות ישירות לראש הממשלה באמצעות אתר אינטראקטיווי אשר יעלה לאוויר ביוטיוב, בבוקר של ה-15 במארס (מחר). נתניהו הוא המנהיג העולמי השלישי המשתתף בפרויקט לאחר נשיא ארה"ב, ברק אובמה, וראש ממשלת בריטניה, דייוויד קמרון.

ראש הממשלה נתניהו. יפנה ישירות לגולשים. תצלום: אמיל סלמן

"כיום, יש לנו טכנולוגיה חדשה, המאפשרת לנו לדבר אחד עם השני בצורה ישירה", יאמר נתניהו בסרטון שיעלה לאתר מחר. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת לשמוע את שאלותיכם ולענות לכם ומי יודע, אולי נהפוך את זה להרגל".

הראיון עם ראש הממשלה נתניהו יועבר בשידור חי בטלוויזיה ביוטיוב ובערוץ 2, השותף בפרויקט. משך השידור יעמוד על 40 דקות ויכלול ראיון בעברית וראיון באנגלית שישודר רק באתר שיתוף הווידיאו של גוגל. המשדר המיוחד מתוכנן לעלות לאוויר ב-23 במארס בשעה 19:30. תהיה זו הפעם הראשונה שבה תוכנית המשודרת בישראל תשודר במקביל ביוטיוב בשידור חי.

הגולשים מוזמנים, החל מה-15.03.11, להפנות את השאלות החשובות להם לנתניהו: החל מנושאים בינלאומיים כמו המהפכות במזרח התיכון, השלכות ההתחמשות הגרעינית של איראן, שיחות השלום עם הפלסטינים וכן נושאים הקשורים לחברה הישראלית ולגורלה. את השאלות ניתן יהיה להעלות לאתר בווידיאו, בטקסט או בטוויטר. בשאלות בטוויטר יש להוסיף להודעה את המילה AskNetanyahu#.

בראיון שהתקיים עם אובמה, העלו הגולשים למעלה מ-140,000 שאלות. למעלה ממיליון הצבעות נרשמו באתר לבחירת השאלות אשר שולבו בשידור החי. בראיון עם קמרון, הועלו כ-10,000 שאלות ונרשמו למעלה מ 36,000 הצבעות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ