הפיתרון לגולש הבודד: חברה וירטואלית בפייסבוק

שירות חדש בשם cloudgirlfriend.com מבטיח לספק לגולשים בודדים חברה אוהבת שתשאיר להם סטטוסים בפייסבוק והודעות בטוויטר

הארץ
שירות ""
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ
שירות ""

שירות חדש, שמבטיח לשפר את חיי האהבה של הגולשים הבודדים בפייסבוק, מעורר עניין לצד לא מעט הרמות גבה בארה"ב. השירות cloudgirlfriend.com מבטיח ליצור את החברה המושלמת ברשת. החברה הווירטואלית תכתוב לגולש סטטוסים בפייסבוק כמו גם הודעות בטוויטר וכך אולי גם תשפר את הסטטוס החברתי של הגולש.

לדברי מייסד החברה, דייוויד פורימן, החברות שהיא תפעיל אולי יהיו וירטואליות, אבל מי שיפעיל את הפרופילים יהיו נשים אמיתיות, כך שאין חשש שההודעות שלהן ייראו כאילו נכתבו בידי מחשב.

בתשובה לשאלות באתר השאלות Quora.com הבהיר פורימן כי "לא מדובר בצ'ט מיני או בשירות פורנוגרפי". הוא הוסיף כי "החברה הווירטואלית האמיתית יכולה להיות בדיוק כמו חברה שגרה רחוק, בלי כל הבעיות הכרוכות בזה".

השירות טרם החל לפעול ומי שמעוניין לנסות אותו יכול בינתיים לשלוח מייל דרך האתר. אולם, ספק אם השירות יספק שירות גם בעברית בתקופה הקרובה.

הדיווחים על השירות גרמו לרבים לתהות אם מדובר במתיחה, אך פורימן הבטיח בראיונות כי זה אכן שירות אמיתי. הרבים תהו גם איך הוא מתכנן לפעול בפייסבוק, בשעה שהוא למעשה מפר את חוקי הרשת החברתיות, שאוסרת על הפעלת פרופילים מזוייפים. פורימן לא השיב ישירות לשאלה אך כתב ב-Quora כי הוא "חושב שמשתמשים יהיו יותר מעורבים בפייסבוק וזה לא ידלל את חוויית המשתמש אלא יעשיר אותה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ