אונס ב-140 תווים

צעירה שנאנסה דיווחה על המקרה בטוויטר רגעים אחרי שהתרחש

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בבוקר יום שישי, רגעים ספורים לאחר שנאנסה באכזריות, אמריקאית תושבת טמפה בת 24 צייצה על כך בטוויטר. הנאנסת, שמזוהה בחשבון הטוויטר שלה בשמה המלא, סיפקה ל-700 עוקביה את תיאורו של האנס, כולל מגע זקנו, צבע בגדיו, גובהו וסוג המכונית שבהנמלט מזירת האירוע. "אני שמחה שאני עדיין חיה", צייצה בהקלה. האנס, שקלסתרונו צויר לפי התיאור של מישל, עדיין לא נתפס.

זוהי כנראה הפעם הראשונה שבה מקרה אונס מדווח ברשת החברתית, שבקרוב תחגוג חמש שנים להיווסדה. בזמן האחרון רבים משתמשים בה כדי להתמודד עם טראומה, בעקבות סופת הטורנדו בג'ופלין שבארצות הברית, רעידת האדמה ביפאן והדיכוי האלים של ההפגנות במזרח התיכון.

הנאנסת, המגדירה את עצמה כהיפית עם מודעות גבוהה לסביבה, פתחה את חשבון הטוויטר כדי לתעד את חייה החדשים באוטובוס המגורים הלבן שאליו עברה לאחרונה. היא מחנה את ביתה הממונע מדי לילה בחניונים מוסדרים בשכונות מגורים בעיירות טמפה.

חבריה לטוויטר הפיצו למענה את תיאור האנס וניסו לתמוך בה ככל שאפשר במגבלות 140 התווים של רשת המיקרובלוגינג - "אני לא מאמין שזה קרה לך! כולנו מתפללים לשלומך", כתב לה אחד העוקבים. הצעירה לא פסקה לרגע לצייץ ביום האונס. היא אף צייצה מהמושב האחורי של ניידת המשטרה שלקחה אותה לבית החולים.

בהמשך היום, המשטרה המקומית גילתה שהנאנסת מצייצת ללא הרף וביקשה ממנה לחדול ממעשיה. היא שיתפה פעולה והפסיקה להסגיר פרטים על המקרה, אבל אתמול בבוקר כתבה: "אני עדיין חבולה. כואב לי לצחוק וקשה לי לבלוע. אבל אני אמשיך לצחוק!".

דוברת המשטרה האזורית אמרה לעיתון "סנט פטרסבורג טיימס" שהיא מבינה שאנשים התרגלו לשתף אינפורמציה באמצעות רשתות חברתיות, אבל "אנחנו נוקטים צעדים כדי להגן על קורבן האונס. שיתוף קהל גדול כל כך בפרטים מהאירוע עלול לשבש את הליך החקירה שעדיין מתנהלת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ