אנונימוס: נתקוף את אתר הכנסת ביממה הקרובה

"המטרה הבאה של מתקפת מניעת השירות המבוזרת של הקבוצה היא הפרלמנט הישראלי - הכנסת" הודיעה קבוצת ההאקטיוויסטים

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון

קבוצת ההאקטיוויסטים אנונימוס הודיעה כי בכוונתה לתקוף ביממה הקרובה את אתר הכנסת במסגרת מה שהיא מכנה מבצע אינתיפאדה.

המטרה האחרונה של מבצע אנונימוס "עלול להביא להשלכות גיאופוליטיות משמעותיות. זאת מפני שהמטרה הבאה של מתקפת מניעת השירות המבוזרת של הקבוצה היא הפרלמנט הישראלי - הכנסת", נכתב בבלוג של הקבוצה.

"בעוד שישראל היתה שמחה לבצע פריצות בעבר, למשל המתקפה על הכור האיראני באדיבות וירוס Stuxnet, אנו מסופקים אם היא תהיה שמחה להיות בצד הסופג מתקפת מחשבים מבוזרת". הם ציינו עוד כי המתקפה נועדה להיות מבוצעת בעוד עיני העולם מופנות למשט לעזה הצפוי לצאת מיוון.

כרמלה אבנר, מנהלת ממשל זמין, מסרה בתגובה כי "ממשל זמין מגביר את העירונות ונערך לקראת כל פעילות שעלולה להתבצע נגד אתרים ממשלתיים שמתארחים אצלנו".

האקרים חברים באנונימוס תקפו בעבר שורה של ארגונים, החל מכת הסיינטולוגיה וכלה בסוני, אחרי שזו תבעה את ההאקר ג'ורג' הוץ, ובארגונים כלכליים כמו בנקים וחברת מאסטרקארד, אחרי שאלו סירבו לספק שירותים לאתר ויקיליקס. בנוסף הם תקפו את ממשלת איראן. בבלוג של הקבוצה דווח אתמול כי היא פרסמה את שמותיהם של 2,800 אנשי יחידה מיוחדת של משטרת קולומביה.

טורקיה הודיעה החודש כי עצרה 32 חשודים בהשתייכות לקבוצת ההאקטיוויסטים אנונימוס. ימים ספורים קודם לכן ספרד עצרה שלושה בני אדם בחשד כי השתייכו לארגון. הקבוצה הפילה בתגובה את אתר המשטרה.

איך מגנים על הבטן הרכה של ישראל

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ