ד"ר קונאן ה. ברברי, מרצה לספרות

מרצה חדש הגיע לטריניטי קולג' בדאבלין באדיבותו של האקר זריז. ד"ר קונאן מגיע אחרי ששילב בין לימודים בסורבון לנקמה על טבח הוריו. הוא ילמד תיאוריות של ספרות ונקמה למתחילים

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

ידיעות שמתחילות במילים "האקר פרץ ל..." בדרך כלל נגמרות רע בשנים האחרונות. אבל, מי שביקר לאחרונה של מכללת טריניטי קולג' המפורסמת בדאבלין, עשוי לראות את הצד המשעשע יותר של ההאקינג - צד שגם לו יש מסורת מפוארת. למרבה הצער, בקולג' לא נהנו כל כך מהבדיחה ועל כן הורידו את הדף. אבל, בגרדיאן, שדיווחו על כך, הציעו גם לינק לדף השמור.

תודות לעבודתו של האקר, הצטרף לפקולטה לספרות מרצה חדש, ד"ר קונאן ה. ברברי. "ד"ר קונאן הברברי נקרע מרחם אמו על שדות הקרב זרועי הגופות של מולדתו סימריה, והוא התכונן לחיים אקדמיים מאז", נפתח התיאור על פועלו של המרצה החדש.

דף המרצה של קונאן הברברי בטריניטי קולג'צילום: צילום מסך

בהמשך מסופר כיצד המרצה החדש הקדיש כמה שנים לנקמה על הרג הוריו, ולאחר מכן יצא לפסק זמן כדי ללמוד על תיאוריה פוסט קולוניאליסטית בסורבון. עבודת הדוקטורט שלו נקראת "לשמוע את קינת נשותיהם: הבניה של גבריות בספרות זמוראית בת ימינו" (זמורה היא ממלכה מסרטי קונאן).

בין הקורסים שלו אפשר למצוא "תיאוריות של ספרות", "די הייץ' לורנס", ו"נקמה למתחילים".

את סטודנטים החדשים שלו הוא מזהיר ש"כל אחד שיימצא אשם בהתנהגות לא הולמת, או בחולשה בפני האויב יידון לצליבה כדי לשמש דוגמה לאחרים".

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ