בזק בינלאומי: לא נפצה לקוחות על האיטיות בגלישה

לקוחות רבים דיווחו על איטיות בגלישה בחג, החברה מסרה כי הסיבה היתה עומס חריג, וכי היא נפתרה, אולם לקוחות ממשיכים לדווח על תקלות

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

לקוחות רבים בבזק בינלאומי סבלו מבעיות בגלישה במהלך חג סוכות, וחלקם ממשיכים לדווח על בעיות בגלישה. חלק מהלקוחות כתבו עוד בדף החברה בפייסבוק כי היא הבטיחה לפצות אותם על התקלה, אולם החברה מסרה להארץ כי לבסוף החליטה שלא לפצות את לקוחותיה. בשבוע שעבר כבר נפתחה קבוצת פייסבוק במחאה על מצב הגלישה בבזק בינלאומי.

כפי שדווח בדה מרקר, ביום ראשון החברה מסרה בדף הפייסבוק שלה כי "במהלך החג חוו חלק מגולשי האינטרנט איטיות בגלישה לאתרים בחו"ל בלבד וזאת עקב עומסים חריגים בשימוש. עומסים אלו, באו לידי ביטוי בעלייה חדה של כ- 150% בכמות הגולשים בו זמנית והסתיימו עם צאת החג, כך שהשירות שב לקדמותו".

"חשוב לנו לציין כי עקבנו אחרי כל התלונות ברשת בכלל וכאן בפרט. גולשים שעדיין חווים תקלות בגלישה, מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טאב שירות הלקוחות שלנו".

בבלוג של חרמון דווח כבר ב-19 באוקטובר על בעיות הגלישה שקיימות בחברה, ולדבריו, נציג שירות של החברה מדובר בתקלה. אולם כאמור, החברה מסרה מאוחר יותר כי הסיבה היא עומסים חריגים בגלישה, "אשר באו לידי ביטוי באיטיות שחוו חלק מלקוחותינו בגלישה לאתרים בחו"ל בלבד", כפי שנמסר להארץ.

אולם, כאמור לקוחות המשיכו גם אתמול למחות על מצב הגלישה. "‎12 מגה ולוקח לסרטון ביוטיוב של דקה וחצי עשר דקות לעלות", כתב אחד מהם בדף הפייסבוק של החברה. רק הלילה כתב חרמון בדף הפייסבוק של בבזק בינלאומי, "בשעות האחרונות חלה האטה בגלישה בכל רחבי הארץ, יותר גרוע מהאטה שהייתה גם ככה".  

צילום: סי די בנק

כשהחברה נשאלה בשנית על כך, שוב נמסר כי הבעיה הכללית נפתרה, וכי תלונות ספיציפיות מטופלות על ידי התמיכה.

כאמור, לקוחות התלוננו כי החברה הבטיחה לפצות אותם וכך גם נכתב בפוסט נוסף בבלוג של חרמון. אולם כאמור, החברה מסרה להארץ כי "לאחר ששקלנו את הנושא ולאור הנסיבות שתוארו, לא מצאנו, בשלב זה, מקום למתן פיצוי".

החברה ביקשה עוד לציין כי "בימים אלו אנו עומדים לקראת השקת כבל תת ימי שישלש את הקיבולת הקיימת היוצאת את ישראל ויפתח עידן חדש בישראל בכל הקשור לתעבורה וזרימת מידע באינטרנט לרווחת לקוחותינו".  

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ