יאללה מלחמה. והפעם גורי אלפי נגד סגן שר החוץ

הבדרן יוצא למלחמה על העוקבים בטוויטר מול דני איילון מכל הסיבות הנכונות: "כי יש לי המון זמן פנוי, אני תחרותי ואני אדיוט!"

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים11
עודד ירון

הבדרן והקומיקאי גורי אלפי הולך על זה. הוא יוצא למלחמה בסגן שר החוץ דני איילון.

על הפרק לא עומדת מדיניות החוץ הישראלית, שיש רבים שישמחו למתוח עליה ביקורת, או אפילו אפיזודת הכסא הנמוך, למרות שגם היא זוכה לאזכור. במוקד המריבה עומד פשוט רצונו של להראות ל למי יש יותר עוקבים. מדובר במטרה לא קלה, אחרי הכל לאיילון יש יותר מ-15 אלף עוקבים, בעוד שלאלפי יש יותר מ-5,000.

למריבה יש סיבות כבדות משקל, כפי שאלפי מתאר אותן: “כי יש  לי המון זמן פנוי, אני תחרותי ואני אדיוט!”.

בטוויט הבא אלפי גם קבע על חוקי המלחמה: "להלן החוקים: אין חוקים!!! יאללה מלחמה!!! לא הולך לישון עד שיהיו לי יותר עוקבים מדני איילון!!!", כתב  ומיהר לגייס את לירון תאני כמנהל הקמפיין. תאני מצידו התגייס בשמחה וכמותו עוקבים רבים נוספים של גורי, שתורמים קריאות תמיכה, עבודות פוטושופ ומפיצים את הקמפיין לעוקביהם, ובעיקר בדיחות.

"אני קורא לאלפיגורי ולדני איילון לגשר על הפערים. סגן השר יכול להיות טיפה יותר מצחיק, גורי מצידו יכול להיות הרבה יותר חיוור",  ניסה לגשר על הפערים בין הצדדים. בעוד ש ניסה דווקא לסכסך, "לא נעים לי, אבל בגיא פינס דיווחו על פגישה לילית בין דני איילון לאסי כהן. אם זו לא הכרזת מלחמה...".

הוסיף "לעולם לא אסלח לדני איילון על שגרם לי לעקוב אחרי @AlfiGuri".

גורי אלפיצילום: צ`ציק דניאל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ