האתר שיעזור לח"כים של הימין במלאכת החקיקה

אם החוקים שהם מנפקים כל שני וחמישי לא מספקים אותם, "מחולל החוקים הרשמי של מדינת ישראל" ימציא להם חוקים חדשים

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

הכנסת נשטפה באחרונה בגל של חוקי ימין שמגבילים את חופש הביטוי, פוגעים בחברה האזרחית ומסרסים את בית המשפט, כפי שכבר נכתב מעל אתר זה. אבל למרות הפעלתנות הרבה של חברי הכנסת, ייתכן שהם מפספסים משהו. כאן נחלץ לעזרתם אתר חדש בשם "מחולל החוקים הרשמי של מדינת ישראל". הוא שמח להציע שורה של חוקים חדשים ופורצי דרך שיסייעו לח"כים שיבש מעיין היצירתיות שלהם.

לדוגמה, "חוק תג מחיר", שהאתר מייחס למאיר שטרית. החוק קובע ש"על מנת לפצות על הנזק הכלכלי שנגרם בעקבות חרמות מצד אנטישמים אירופאים בתמיכת סמולנים ישראלים, יחויבו כל תושבי המדינה לצרוך מוצרים מהתנחלויות בסכום מינימלי של 25% מסך עלות סל הקניות החודשי שלהם".

או חוק קק"ל של עוזי לנדאו שקובע כי "כפי שההיסטוריה כבר הוכיחה, לא ניתן לסמוך על אנשים בשם מוחמד. לפיכך, תיאסר רכישת קרקעות בישראל על ידי אנשים בשם מוחמד, או שיש להם קרוב משפחה בשם מוחמד".

חוק נוסף הוא חוק "אל תחזרו יבוגדים" של דני דנון, ולפיו "כל אזרח שיעזוב את הארץ למשך יותר מחמש שנים שלא על מנת לתרום להסברה בתפוצות יאולץ להיפרד מאזרחותו הישראלית. ניתן יהיה לחדש את האזרחות באמצעות התיישבות ביהודה ושומרון".

צילום: אמיל סלמן

הגולשים מוזמנים לגייס את היצירתיות שלהם לטובת המטרה החשובה ולהציע חוקים משלהם.

למען הסר ספק, מדובר בחוקים מזוייפים (לפחות לעת עתה). לח"כים האמורים אין כל קשר אליהם, והם לא מונחים על שולחן הכנסת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ