גוגל פלוס מתה? אובמה לא חושב כך

הנשיא האמריקאי פתח דף ברשת החברתית של גוגל, והגולשים הודיעו לו: רוצים צ'ט פנים אל פנים

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון

מארק צוקרברג צחק עליה, ורבים מספידים אותה, אבל אולי לא אפסו סיכוייה של גוגל פלוס. כך לפחות חושבים במטה של נשיא ארה"ב, ברק אובמה, שפתח הלילה עמוד ברשת החברתית של גוגל.

"ברוכים הבאים לעמוד גוגל פלוס של מסע הבחירות אובמה 2012", נפתחה ההודעה הראשונה של מטרה הבחירות. "אנחנו עדיין בועטים בצמיגים ולומדים את זה, אז ספרו לנו מה תרצו לראות פה ואיזה הרעיונות יש לכם שיעזרו לנו להשתמש בדף כדי לעזור לכם להתחבר למסע הבחירות".

לצד ברכות "ברוך הבא" הרבות שזרמו מארה"ב ומחוץ לה, הצעה אחת זכתה לתמיכה מצד רוב מכריע של הגולשים: לקיים Hangout - צ'ט קבוצתי עם גולשים נוספים. "הנשיא צריך להשתמש ב-Hangout. זה יחולל מהפכה בקשר עם הבוחרים", כתב בן שמידט בתגובה הראשונה.

תגובות רבות לאחר מכן הדהדו את הרצון בקשר בלתי אמצעי עם הנשיא. "יותר מכל רשת חברתית אחרת, Google+ נועדה לקשר אמיתי עם משתמשים", כתב תום סטריקלין, "אני יודע שלנשיא אובמה יש רק זמן מוגבל מאוד שהוא יכול להשקיע ביצירת קשר ברשתות חברתיות, אבל בהחלט אפשר לשקול את גוגל פלוס כאסיפה עממית וירטואלית מתמשכת".

אובמה מגיע לגוגל פלוסצילום: צילום מסך

גוגל פלוס פתחה לאחרונה את דפי החברות שנועדו למותגים שמבקשים לקדם את עצמם ברשת. לפני כן החברה ביקשה מחברות להימנע מפתיחת דפי מותג באמצעות הדפים האישיים שנועדו למשתמשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ