ועכשיו, נתניהו מתחרה בצ'אק נוריס

דברי ההלל לראש הממשלה באזכרה להרוגי השריפה בכרמל שוב הביאו לגל של חיצי לעג מהגולשים, שליהקו אותו הפעם בתפקיד שמש העמים

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

אחרי שהח"כים לעגו לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בעקבות דברי הקריינות של דן כנר באירוע האזכרה לקורבנות השריפה בכרמל, הגולשים לא נותרו חייבים. שוב גוייסו מיטב השנינויות, וכלי הצריבה של הפוטושופ עבדו קשה כדי להציב את ראשו של נתניהו בסצינות מוכרות.

בעוד שבמקרה של הפוטו-בומב בתמונת החיבוק של גלעד ונועם שליט, שרבבו הגולשים את נתניהו לסצינות היסטוריות שונות, הפעם דברי ההלל הזכירו יותר את טרנד צ'אק נוריס שרווח ברשת לפני כמה שנים.

יואב קרן, שצוטט בסטטוסים מצייצים, מנה שורה ארוכה ממעללי נתניהו: "בלשכת ראש הממשלה עדכנו את הביוגרפיה הרשמית של נתניהו: הוא נולד ב-1949 בירושלים, וביום שבו נולד עמדה השמש מלכת, קשת כפולה הופיעה באופק וכוכב חדש זרח ברקיע. בשנת 56', בהיותו בן 7, הוא עשה אפצ'י, ובזכות זה כבש צה"ל את סיני. במלחמת ששת הימים, כלוחם צעיר בסיירת מטכ"ל, הוא השמיד לבדו את חיל האוויר המצרי. במלחמת יום כיפור בלם את הצבא הסורי ואחר כך צלח את התעלה בשחייה תחת מטר פגזים, ובאותה הזדמנות שבר את שיא העולם בשחיית פרפר. נתניהו אינו חף מטעויות: במלחמת המפרץ הראשונה הוא אמנם תפס במו-ידיו כמאה טילי סקאד עיראקיים, אבל פיספס 36 טילים. את השריפה בכרמל, לעומת זאת, הוא כיבה כשעשה "פוו" על הלהבות. נתניהו הוא אחד הבודדים שזכו הן בפרס נובל (לשלום ולכלכלה) והן בפרס אוסקר (למפעל חיים). נימוקי האקדמיה: הוא חי בסרט".

צפריר בשן לעומת זאת כתב כי "העיר נתניה החליטה לשנות את שמה כדי לציין את מפעלות ראש הממשלה בנימין נתניהו, ומעתה תיקרא נתניה".

בינתיים כבר נפתחה קבוצת פייסבוק בשם "גם אני בעד הצעת חוק: יום נתניהו". לפחות 145 איש כבר הצטרפו לקבוצה ו"קוראים לחברי הכנסת להעלות הצעת חוק להפיכת ה-2 בדצמבר - יום השריפה בכרמל - ליום בנימין נתניהו, על מנת לפאר ולרומם את מעשי ראש הממשלה ביום זה ובימים אחרים".

כאמור, גם הפוטושופ לא נזנח וראשו של נתניהו מצא את דרכו לגופו של משה/צ'רסלטון הסטון המאיים לרסק את לוחות הברית, כמו גם לכרזה קומוניסטית בנוסח צפון קוריאנית, וכמובן על גופו השרירי והשעיר של צ'אק נוריס. הגדיל לעשות שחר אבן דר מנדל שהציב את ראשו של נתניהו על כריכת ספרו של אל גור אמת מטרידה, לצידו של אלוויס ועל פסלו של כרונוס. הוא שולח את נתניהו להציל את הכוכב קריפטון (מסרטי סופרמן) ולהיישיר מבט אל ארבעת פרשי האפוקליפסה.

נתניהו בטקס האזכרה לחללי אסון הכרמלצילום: גיל נחושתן

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ