אנונימוס באיום על ישראל: נסיר אתכם בשיטתיות מהאינטרנט - ברשת - הארץ

אנונימוס באיום על ישראל: נסיר אתכם בשיטתיות מהאינטרנט

הקבוצה פרסמה הלילה סרטון המאיים ב"מסע צלב"; "צרות האופק הציונית שלכם עקרה והרגה המונים", אמרו היוצרים והוסיפו, "אתם מקרבים שואה גרעינית"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

קבוצת אנונימוס פרסמה הלילה איום על ממשלת ישראל ובו איימה לפתוח ב"מסע צלב" נגדה.

הסרטון האשים את ישראל בפשעים נגד האנושות ומתח ביקורת על מדיניות ישראל כלפי הפלסטינים ואחרים וטען כי "באמצעות השימוש בהונאת התקשורת ושוחד פוליטי אתם צברתם את הסימפטיה של רבים. אתם טוענים שאתם דמוקרטים, אך זה רחוק מהאמת. למעשה המטרה היחידה שלכם היא לשפר את חייהם של מעטים בעוד אתם רומסים את החירויות של ההמונים".

"צרות האופק הציונית שלכם עקרה והרגה המונים. בעוד העולם בוכה, אתם צוחקים ומתכננים את המתקפה הבאה", נמסר בסרטון.

האשמה חדשה יחסית נוגעת לאפשרות של תקיפה ישראלית באיראן. "אתם מקרבים שואה גרעינית", האשימו יוצרי הסרטון והוסיפו "לא נרשה לכם לתקוף מדינה הגמונית בהתבסס על קמפיין של שקרים", במה שנראה כמו עוד התייחסות לאפשרות התקיפה.

קרדיט: אנונימוס

הקבוצה מאיימת כי תפתח במתקפה בת שלושה שלבים, כאשר הראשון שאמור להיפתח כעת, אחרי פרסום הסרטון, הוא "הסרתכם מהאינטרנט". הם לא חשפו מידע על הפרטים הנוספים.

ראוי לציין כי לא כל האיומים של הקבוצה יוצאים לפועל. אנונימוס כבר איימה בעבר כי תתקוף את אתר הכנסת, אולם האתר לא נפגע, או לפחות המשיך לפעול בתאריך היעד של המתקפה. כמו כן, בשל האופי המבוזר של הקבוצה, כבר קרה בעבר שפורסמו איומים על אתרים כמו פייסבוק, אך לאחר מכן התברר כי האיום שהסעיר את התקשורת העולמית נולד בשל אי הבנה בתוך הקבוצה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות היישר לפייסבוק

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ