מבוכה, ואז סליחה: כשסרז' השיכור פגש את ויטני

יוסטון, שהלכה הלילה לעולמה, התארחה ב-1986 בתוכנית טלוויזיה בצרפת. לקבלת הפנים שאירגן לה השאנסונר היהודי גינסבורג היא לא ציפתה. צפו

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

באחד מימי תהילתה הגדולים, באפריל 1986, התארחה הזמרת המנוחה וויטני יוסטון בתוכנית האירוח הפופולרית בצרפת באותם ימים. היא פגשה באולפן של המנחה מישל דרוקר את הזמר האגדי סרז' גינסבורג, שהגיע לשידור שיכור כלוט. גינסבורג קם לנשק את ידה, תוך שהוא מתלונן כי המיקרופון שבידו אינו עובד. המנחה דרוקר ניסה לתרגם את דבריו ואמר ליוסטון, "הוא אמר שאת אדירה". גינסבורג מיהר לתקן אותו: "אמרתי שהיא גאון".

במהלך השידור החי, החל גינסבורג ללטף את עורפה של יוסטון. דרוקר הנבוך אמר כי גינסבורג טוען שיוסטון "יפה מאוד". גינסבורג השיכור, עם סיגריה בידו, התפרץ מיד והטיח בו: "אתה אינך רייגן ואני לא גורבצ'וב, אז אל תנסה. אמרתי: I want to fuck her". יוסטון ההמומה ודרוקר לא ידעו נפשם מרוב בושה. האחרון ניסה להציל את המצב ולתרגם את דבריו של גינסבורג: "הוא אומר שאת אדירה, שאת מאוד יפה".

"מה?!", שאלה יוסטון. דרוקר ניסה להסביר, "כן, הוא אמר את זה, אבל זה קורה לו מדי פעם". גינסבורג נטל את ידה של יוסטון והחל לנשק אותה. דרוקר, שהיה מודע כל העת לכך שמדובר בשידור חי, ניסה להיחלץ מהמצב והסביר לקהל, "אינני יכול לתרגם את דבריו. הוא אמר, 'אני אשמח להעניק לך פרחים". גינסבורג, למרות שיכרותו, התערב ואמר לקהל באולפן: "ממש לא נכון. אמרתי שאני רוצה לזיין אותה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ