משחק בפייסבוק: לירות בעובדי הרכבת "הרעים"

בדברי ההסבר למשחק, תחת הכותרת "הצל את הרקבת", נכתב: "עליך להילחם נגד האנשים הרעים שמשבשים את הרקבת"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

משחק רשת חדש המופץ דרך אפליקציה בפייסבוק מאפשר לגולשים לירות בדמויות המוצגות כעובדי רכבת ישראל. בדברי ההסבר למשחק, תחת הכותרת "הצל את הרקבת", נכתב כי "עליך להילחם נגד האנשים הרעים שמשבשים את הרקבת, עליך לאסוף נשק ותרופות כדי להצליח במאבק, אל תיתן לאנשים להישאר בתחנה".

על המשחק נשמעה ביקורת מצד גולשים שטענו כי מדובר בהסתה נגד עובדי הרכבת על רקע העיצומים שנקטו באחרונה. בקשה לתגובה מצד מפיצי המשחק שהעדיפו לא להזדהות - לא נענתה. יש לציין שלמרות ההדים שעורר המשחק, קצת יותר מ-20 בני אדם לחצו עליו "לייק".

רק השבוע הגיעו תלונות למועצת העיתונות על הציור השבועי לילד שפורסם בסוף השבוע האחרון בידיעות אחרונות. מאז פרסום האיור התעורר דיון באינטרנט וברשתות החברתיות ונמתחה עליו ביקורת חריפה

המשחק שהופץ בפייסבוק

בציור, שמאייר מדי שבוע ג'קי, נראתה יו"ר ועד עובדי הרכבת, גילה אדרעי, מאיימת על קרון הרכבת. מתחת לציור נכתב: "יושבת ראש הוועד, בכעס רב, נטלה פטיש בניסיון לבלום ולמנוע מאזרחי המדינה את התנועה על פני המסילה. ציבור הנוסעים ניצב נדהם מול ההתנהגות המוזרה, כשלפתע נשמט הפטיש מידה". הקוראים התבקשו למצוא את הפטיש ולהרחיקו מידיה של "הגברת הזועמת", על מנת לאפשר לציבור לנסוע ברכבת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ