אתר Pottermore פתח את שעריו לכל מעריצי הארי פוטר ברחבי העולם - ברשת - הארץ

אתר Pottermore פתח את שעריו לכל מעריצי הארי פוטר ברחבי העולם

האתר שהקימה ג'יי קיי רולינג מזמין את חובבי סדרת הספרים והסרטים להצטרף לאחד הבתים השונים בהוגוורטס, לטייל בבית הספר הווירטואלי ולשחק במשחקים שונים

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
הארץ

ג'י. קיי רולינג, הסופרת שמאחורי סדרת ספרי הארי פוטר, פתחה אתמול במפתיע את שערי אתר Pottermore לקהל הרחב ללא כל התרעה מוקדמת.

כמיליון אוהדים כבר קיבלו גישה לאתר בשנה שעברה לאחר משחק חיפוש אחר "מפתח קסום", בשורה של אתרים. מיליוני מעריצים מתוסכלים נאלצו להמתין בעוד ששאר הציבור נאלץ להמתין. למעשה, למרות שהאתר כבר פתוח לכולם, לפחות חלק מהגולשים יאלצו להמתין זמן מה עד שיקבלו את האישור להיכנס. זאת בשל הניסיון להגדיל בהדרגה את מספר המשמתשים מבלי להגיע לעומס יתר על האתר.

בדומה לספרים, הגולשים שייכנסו לאתר ימוינו לאחד מארבעת הבתים השונים של הוגוורטס כמו גריפינדור או סליתרין בידי מצנפת הקסמים הווירטואלית. לאחר מכן הם יוכלו לטייל בבית ספר הוגוורטס הווירטואלי, לקרוא מידע נוסף על הדמויות השונות , פרי עטה של רולינג, לשחק במשחקים שונים ולהתחרות על ראשות הבית מול חבריהם.

חנות האתר החלה למכור כבר בתחילת החודש את הגרסאות הדיגיטליות של כל ספרי הסדרה, במקום דרך חנויות הספרים האלקטרוניים הרגילות כמו אמזון או החנות של אפל.

קרדיט: Pottermore

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ