איך תצפו בתמונות של אינסטגרם מהדסקטופ - ברשת - הארץ

איך תצפו בתמונות של אינסטגרם מהדסקטופ

מסך הסמארטפון לא ממש נותן לתמונות שלכם את הכבוד הראוי? בשלוש האפליקציות הבאות תוכלו לצפות בהן במלוא הדרן

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

אינסטגרם נולדה לעולם הנייד. את הכל היא עושה דרך האייפון, ולאחרונה גם דרך האנדרואיד. רוצים לצלם? להעלות תמונות? לצפות בתמונות? אין בעיה, רק תפתחו סמארטפון. אבל, תודות למפתחים חיצוניים, אתם לא חייבים לתת למגבלות של האפליקציה לעצור אתכם מלראות את התמונות שלכם ושל אחרים על מסך גדול. יש כמה וכמה אפליקציות.

instagrille: ללכת בלי, להרגיש עם

אפליקציית דסקטופ בשם instagrille יכולה לחסוך לכם את הצורך לפתוח את הסמארטפון כדי לראות את התמונות שלכם, או של החברים שלכם, כל זאת בשעה שהיא שומרת על מראה שלקוח מהאפליקציה המקורית.

אינסטגריל

instagrille פועלת על Pokki, פלטפורמה, שמאפשרת להריץ על המחשב אפליקציות שונות כמו פייסבוק, ג'ימייל, טוויטר ועוד עשרות אחרות במנותק מהדפדפן.

אחרי הכניסה לחשבון שלכם באינסטגרם, תוכלו לעשות כמעט הכל דרך instagrille. זה כולל צפייה בתמונות מהחשבון ומהפיד שלכם, כמו גם בתמונות הפופולריות. בנוסף תוכלו להגיב על תמונות וללחוץ לייק, וכמובן להירשם לעדכונים מצלמים נוספים.

החיסרון המרכזי הוא, שאי אפשר להעלות תמונות (אבל, הוא קיים גם בחלופות האחרות שנבדקו), כך שאם תרצו להעלות את התמונות מהמחשב, תצטרכו לעבור קודם דרך הסמארטפון. בנוסף, אתם עשויים לגלות שאי אפשר לפתוח את האפליקציה למסך מלא, או לערוך חיפוש. אבל, היא נראית נהדר גם כך, ומאפילה על המסך הקטן של הסמארטפון בכל הנוגע לחוויית הצפייה. עוד באג קטן, לפחות בחלונות בעברית - האפליקציה מוסיפה אייקון קטן לשורת המשימות, שזה נהדר, אבל את מספרי העדכונים הוא הציג בכתב הפוך.

Gramfeed: על המפה

GramFeed

דרך נוספת לצפייה בתמונות הוא gramfeed, אתר, או שמא אפליקציית רשת, שממקם את התמונות על המפה לפי התיוג הגיאוגרפי (כמובן, רק אם הוא קיים), ומציע עוד כמה. בראש הדף תוכלו לראות את המפה של התמונות, ובתחתיתו תצוגת גריד של כל התמונות, כאשר בנוסף, היא מציעה חיפוש בתמונות. קטע אחד שקצת מעצבן כאן - כדי ללחוץ לייק צריך ללחוץ על התמונה. אי אפשר לעשות את זה מהתצוגה החיצונית. מלבד זאת, גם הרקע הלבן נראה הרבה פחות מושך מהאתרים האחרים.


ink361: אלבומים ותגיות

ink361

אתר אחר שמציע כמה וכמה אפשרויות הוא ink361, שבניגוד לרקע הלבן של Gramfeed, גם שומר על המראה האפרפר בסגנון האינסטגרמי. ink361 מציע עוד כמה אפשרויות. בין היתר הוא מאפשר לחפש לפי אלבומי תגיות (Hashtag) וליצור אלבומים כאלה. כמו כן, גם הוא כולל אפשרות למציאת תמונות על המפה - אבל האופציה מוסתרת טוב יותר מאשר ב-Gramfeed.

אלה רק שלושה שירותים אפשריים, ולא חסרות חלופות נוספות. אם אתם מכירים אפליקציות או אתרים טובים, ספרו לנו בטוקבקים, או בפייסבוק הארץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ