ביטול הבחירות: מה אומרים הגולשים?

קומבינטורים, מיסטר יו-יו וגיבור שחושף את אמינותו, זו שכבר איננה. לקט מהפוסטים הנבחרים שכתבו גולשי קפה TheMarker בעקבות הפצצה הפוליטית

קפה TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קפה TheMarker

ראש הממשלה נתניהו ויריבו הפוליטי מופז רקחו עסקה שגרמה לעם ישראל להתעורר היום (שלישי) לבוקר של בלבול ובמקרים מסוימים אפילו כעס - או כפי שהיטיב לנסח יוסי קווטינסקי בבלוג שלו בקפה TheMarker, "הלכתי לישון הלילה עם ביבי, קמתי עם שאול". עשרות פוסטים נכתבו ברשת החברתית שלנו, רובם תחת ההלם שפקד את אזרחי המדינה.

"מהלך גאוני של שני קומבינטורים", קבע קווטינסקי בבלוג שלו. "הם הבינו שהמלה הישרדות פוליטית היא שם המשחק". לדבריו, "השנייים לקחו את גיא זוארץ ובמקום הישרדות הם החליטו לרקוד עם כוכבים. ביבי רוקד עם שאול, מקבל ציון 10 משלושת השופטים על ריקוד מושלם שעשה באמצע הלילה והרי לנו פה - שילוב כוחות מנצח של שתי תוכניות ריאליטי".

יש לכם מה להגיד על המהלך המפתיע? הצטרפו אלינו לפייסבוק ושתפו

מופז ונתניהוצילום: תומר אפלבאום

דודיק צמרת לא שכח לאחל "בוקר טוב למיסטר יו-יו". בבלוג שלו כתב צמרת, כי "בחלומי ראיתי את ראש ממשלתנו משחק ביו-יו, הוא הפך לאמן במשחק זה. העולם מסתובב על צירו ומקיף את השמש במסלול מדויק וכך גם היו-יו של נתניהו". במקום "ביבי מזגזג", מציע צמרת "שנקרא לו מעתה מיסטר יו-יו, דהיינו כן-כן. אין להכחיש מיסטר יו-יו הינו להטוטן מכירות".

"איזהו הגיבור? החושף את אמינותו, זו שכבר איננה", קובע רון קראוס בבלוג שלו בקפה TheMarker, ומסביר: "הנה תרגיל מזהיר ביחסי ציבור: שורפים את שרידי האמינות לעיני כולם! ממש אור לגויים! והעם רואה את האותות והמופתים, והפנקס פתוח, והיד רושמת".

אבל לא כולם שותפים לכעס על התרגיל הפוליטי שהביא לביטול הקדמת הבחירות. נסים גבאי סבור, כי "מעז מסריח ייצא מתוק מאוד". הוא פירט: "רק אתמול שוחחתי עם עוה"ד שלי לגבי הדרך המהירה הנחוצה לצורך הקמת המפלגה החדשה שאני מתכוון לעמוד בראשה ... אילו התקיימו הבחירות כתוצאה מהתכנון הזדוני של נתניהו, היינו אוכלים אותה בענק".

רוצים לקרוא עוד פוסטים מרתקים? היכנסו לקפה TheMarker

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ