נציגה של 012 סמייל שיקרה ללקוחה וחיברה אותה לאינטרנט - ברשת - הארץ

נציגה של 012 סמייל שיקרה ללקוחה וחיברה אותה לאינטרנט

הנציגה התבקשה לקבל אישור מבנה של האשה, שביקש לבחון הצעות חלופיות. אך הנציגה התקשרה לאם וטענה שקיבלה אישור; 012 סמייל: הנוגעים בדבר יטופלו בכל חומרת הדין

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עודד ירון

נציגה של 012 סמייל שיקרה ללקוחה והחתימה אותה על חוזה לאספקת אינטרנט, למרות שלא קיבלה לכך אישור מבתה או בנה של האשה כפי שהתבקשה.

בועז קנטור כתב בחשבון הפייסבוק שלו, שחברת 012 סמייל יצרה קשר עם אמו. האם הפנתה את הנציגה לבתה, שבתורה העבירה אותה לבועז. הוא ביקש מהנציגה לחזור אליו למחרת, בעוד הוא בודק הצעות מחברות אחרות. היא הסכימה, אולם במקום זאת, התקשרה שוב לאם ואמרה לה שבתה הסכימה.

מיכל אחותו סיפרה בדף הפייסבוק של 012 כי גילתה זאת רק כשראתה את החשבונית. "במשך חודש וחצי אימא שלי שילמה עבור 2 חיבורי אינטרנט עד שהגיעה החשבונית מ 012. במקרה ראיתי אותה, וכששאלתי אותה למה היא התחברה והיא סיפרה לי את הסיפור, התקשרתי זועמת ל 012. שם ענתה לי נציגה חביבה שבדקה את התיעוד של השיחה במחשב, ואמרה שלא כתוב שלא ביקשנו להתחבר".

הנציגה סירבה לנתק את האשה, מפני שכאמור, לדבריה לא היתה להם הקלטה המעידה על השיחה עם בועז קנטור. אולם, כפי שהוא הבהיר בהודעה שלו, הוא דאג להקליט את השיחה ואף העלה את ההקלטה לפוסט שלו בפייסבוק (לחצו להאזנה). למחרת התקשרה אליה נציגה מהחברה והודיעה לה שהחיבור בוטל. היא דרשה מהם החזר, והבהירה שיש לה הקלטה של השיחה.

"תבינו, זה לא ה-20 שקלים שמפריעים לי. זה שיטת העבודה. שיטת ה'מצליח'. מי יודע לעוד כמה אנשים הם עשו את זה? ולכמה מהם אין כוח או יכולת להילחם? אני מאחלת לנציגה ששיקרה לאימא שלי, שמישהו יעשה דבר כזה להוריה. כנראה שרק זה יחזיר אותה לדרך הישר. ול-012 אני רק יכולה לאחל שמישהו פעם יתבע אותם ויוציא מהם כ"כ הרבה כסף, כי עד שזה לא כואב, כנראה שווה להם להמשיך ולשקר", כתבה קנטור.

מנהל צוות המדיה החברתית של החברה השיב לה כי "המקרה שמתואר כאן אינו תקין והוא בהחלט לא עומד בקנה אחד עם הנהלים שלנו". מאוחר יותר הוסיף "הנושא כרגע בבירור מול הנציגה אשר שוחחה איתכם ואכן סיכמנו שאעדכן אותך. לגבי החיוב, כפי שציינתי, טופל כבר אתמול".

מ-012 סמייל נמסר להארץ בתגובה: "אנו רואים בחומרה רבה את הנושא והנוגעים בדבר יטופלו בכל חומרת הדין".

מחורים ברשת

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ