ראש הממשלה מציג את הדודל הרשמי של ישראל - ברשת - הארץ

ראש הממשלה מציג את הדודל הרשמי של ישראל

לכבוד פגישתו של נתניהו עם מנכ"ל ענקית החיפוש, יצרו עובדי מזנון הכנסת אל הלוגו של גוגל מפירות חתוכים. גם נתניהו עצמו צייר דודל והעניק אותו לשמידט

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
הארץ

גוגל ידועה באהבה שלה לדודלים, אותם איורים שמחליפים את הלוגו בדף הבית של החברה מדי פעם כדי לציין חגים או אירועים מיוחדים. רק לפני יומיים הוחלף למשל הלוגו בציור לרגל יום האב.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, או אנשי לשכתו, סיפקו פרשנות משלהם לדודלים של גוגל לקראת פגישתו של נתניהו עם יו"ר גוגל, אריק שמידט.

אמנם בניגוד לגוגל, לא נשכר מאייר רב פעלים, אלא ככל הנראה עובדי מזנון הכנסת, אבל הם טרחו ליצור את הלוגו של גוגל מפירות חתוכים על נייר כסף שנמתח על שולחן (ככל הנראה בלשכת נתניהו). את התמונה של היצירה העלו אנשי הלשכה לפייסבוק.

הדודל של רה"מ נתניהו

רוב הגולשים שהגיבו על התמונה, לא נכבשו במחווה המפרגנת, שכיאות לאינטרנט גם צולמה ביד חובבנית. "מה, זה מה שמגישים לאורחים? מקווה מאוד שקבלת הפנים תהיה יותר מקצועית", כתבו זוג גולשים בתגובה. "וואי איזה בושות. אלו לפחות פירות מיובאים מהארץ (שלנו)? באמת מגיע לו יותר!", כתבה משתמשת אחרת. "מכוער טילים! HASBARA?", שאל גולש נוסף.

בפגישה עצמה העניק נתניהו לשמידט דודל שצייר בהתאם להצעות שקיבל מגולשים בישראל. הציור מורכב מדגל ישראל, אדם היושב תחת שמשייה וגבישים אותם גילה פרופ' שכטמן שזכה בפרס נובל השנה, שנועדו לסמל את את מקומה של ישראל בחזית המדע שמידט אמר לרה"מ כי הוא המנהיג הראשון שצייר דודל.

שמידט המבקר בארץ לרגל ועידת הנשיא פרס, השתתף אתמול באירו Big Tent של גוגל בגני התערוכה בתל אביב.


התמונה של משרד ראש הממשלהצילום: משרד ראש הממשלה

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ