האתרים שיסייעו לכם לעקוב אחרי המחאה, ולדווח על אלימות שוטרים

אתר המחאה וכך גם פייסבוק וטוויטר יעזרו לכם להתעדכן באירועי המחאה. בנוסף, האגודה לזכויות האזרח העלתה מדריך להגשת תלונות על שוטרים

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

אירועי סוף השבוע הקשים , בעקבות המעצרים האלימים של המשטרה, הציפו את פייסבוק וטוויטר ביומיים האחרונים. תמונות וסרטונים של מפגינים מוכים על ידי שוטרים, לצד ויכוחים על הדרך בין תומכי המחאה לבין עצמם, וכמו גם בינם לבין מתנגדיה, הופיעו בכל פינה לצד תמונות ורשמים מההפגנה.

למי שרוצה להתעדכן וכבר שכח, הנה רשימת לינקים שיעזרו לו לעקוב אחרי האירועים.

עדכונים שוטפים מהמחאה

, האתר הרשמי של המחאה, הוא כמובן מקום טוב לעקוב אחרי התפתחות העניינים. באותה מידה אפשר פשוט לעקוב אחרי דף הפייסבוק .

דף פייסבוק נוסף שאפשר לקבל בו עדכונים הוא , שמרכז גם , למי שרוצה להגיע להפגנות הבאות.

קו ישיר לפעילים

אתר נוסף שנועד לשמש לתקשורת בין מוקדי המחאה הוא האתר לתקשורת בין פעילים חברתיים. הוא כולל בין היתר רשימת אנשי קשר, שהיו פעילים בסיבוב המחאה הקודם במאהלים השונים.

גם בטוויטר

עוד כלי נוח למעקב אחרי עדכונים הוא כמובן טוויטר, כאשר התגית עדיין עושה את העבודה, לפחות עד שתצוץ לה תגית חדשה.

נתקלתם באלימות שוטרים? כך תדווחו

בין הדפים שמרכזים את הדיווחים, הסרטונים והתמונות המתעדות את אלימות המשטרה תופס מקום מכובד גם הדף ", שנפתח כבר בשנה שעברה, והפעם התעורר לחיים עקב שלל הדיווחים

מי שרוצה לדווח על השוטרים לגופים האחראים, יכול כמובן להעלות את הסרטונים או התמונות לדף הפייסבוק של המשטרה, בין בצורה פומבית, בטיימליין של העמוד, או בהודעה פרטית, כפי שמנהלי האתר מעדיפים. כמו שקרה במקרים רבים של שוטרים שהחנו את מכוניותיהם במקומות אסורים ובמקרים אחרים, מנהלי האתר דאגו תמיד להעביר את הדיווח לגורמים הרלוונטיים.

כך תגישו תלונות רשמיות

אבל אם אתם רוצים להתייחס לנושא ברצינות. כדאי שתבחנו את המדריך של האגודה לזכויות האזרח. היא העלתה מדריך קצר שמסייע לכל מי שרוצה להתלונן על מקרי התנהגות בעייתית של שוטרים. המדריך מסביר מתי יש לפנות למח"ש ומתי ליחידה לתלונות הציבור של המשטרה. בנוסף הם מציעים את מספרי הטלפון של היחידות הרלוונטיות.

המחאה מתחדשת - סיקור נרחב |  |  | ) |  |  |  |

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ