הצוואה של ארון קולינס מרגשת את הרשת - ברשת - הארץ

הצוואה של ארון קולינס מרגשת את הרשת

קולינס, טכנאי מחשבים, מת החודש וביקש ממשפחתו שישאירו טיפ של 500 דולר למלצר או מלצרית. הסרטון שהעלתה המשפחה ליוטיוב הפך ללהיט והביא יותר מ-28 אלף דולר בתרומות

הארץ
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
הארץ

ארון קולינס הותיר למשפחתו צוואה שהצליחה לרגש את הגולשים בכל רחבי העולם. קולינס, טכנאי מחשבים שמת ב-7 ביולי, שלושה שבועות אחרי יום הולדתו ה-30, ביקש מהמשפחה שלו שאחרי מותו "ישאירו טיפ אדיר (ואני לא מתכוון 25%. אני מתכוון 500 פאקינג דולר לפיצה) למלצר או מלצרית".

המשפחה פתחה כדי לאסוף תרומות שיאפשרו לה למלא את הצוואה, ואכן כמה ימים לאחר מכן, ביום רביעי שעבר, אחיו של קולינס, סת, העלה ליוטיוב בשבוע שעבר את הסרטון של הטיפ הראשון, אותו נתנו לשרה וורד, מלצרית בפיצריה בלקסינגטון.

"לארון אף פעם לא היה הרבה כסף, ולא היה לו מספיק כדי לממש את זה, אז פתחתי את האתר כדי לאסוף תרומות. ב-10 ביולי הצלחנו להגשים את המשאלה שלו בפעם הראשונה", כתב סת בסרטון, וציין כי בעת העלאתו הם צברו כבר 1,000 דולר.

מאז שהועלה ביום רביעי האחרון הוא נצפה יותר מ-1.6 מיליון פעמים וגם קצב התרומות התגבר. המשפחה הצליחה לאסוף 28 אלף דולר תוך ימים ספורים, וקיבלה תגובות מכל העולם.

סת סיפר שכל הכסף שנתרם יועבר למלצרים ומלצריות באותו צורה. "אנשים היו נחמדים ונדיבים בצודה מדהימה", הוא כתב. "אם נוכל להמשיך לעשות את זה, אני ארצה להמשיך לחלק את הטיפים האלה ולצלם אותם, כדי שאנשים נוספים יוכלו לראות את השמחה שזה מביא", צוטט ב.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ