יובל סער
דידי חנוך, יובל סער, עידו קינן,

לשחק בגוגל

השבוע נחשפו פרטים אודות Wikipad, קונסולת משחק ניידת, שנראית כמו מחשב לוח עם כפתורי משחק בצדדים. הקונסולה תגיע עם הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה הסלולרית אנדרואיד, ועם מסך 10.1 אינץ' ברזולוציה גבוהה, מעבד עם ארבע ליבות וסוללה שאמורה להחזיק מעמד במשך שש שעות של משחק רצוף. בצירוף עם Ouya (הקונסולה הסלונית מבוססת אנדרואיד), נראה שיצרנים מתחילים לעשות דברים מעניינים עם מערכת ההפעלה של גוגל.

http://wikipad.com

ילדים זהב

אחוזות פאר, שופינג מופרז, מכוניות מירוץ, יאכטות פרטיות, תכשיטי יוקרה, מטוסים פרטיים, כרטיסי אשראי שחורים וקבלות על ארוחות בסכומים של חמש ספרות: ברוכים הבאים לטאמבלר "הילדים העשירים של אינסטגרם". האתר מציג צילום אחד ביום של בני עשירים מרחבי העולם, שעושר הוא מוצר בסיס אצלם. התוצאה היא תיעוד אותנטי של אורח חיים דקדנטי, מופרז ומרתק.

http://richkidsofinstagram.tumblr.com

להשתטח מרחוק

מה עושים אנשים מאמינים ורווקים שלא יכולים להגיע להתפלל על קבר יונתן בן עוזיאל בעמוקה? הרב חיים נבון פתח אירוע בפייסבוק, שמחבר בין מי שמחפשים זיווג (ומתבקשים לשלוח במייל שם מלא ואת שם האם) לבין מי שמוכנים לקרוא עבורם עשרה פרקי תהילים.

"פרסומות בעיתונים קוראות לרווקים ולרווקות לשלם הון רב עבור תפילה מיוחדת שתיערך עבורם בעמוקה בליל ט"ו באב", מסביר נבון. "לא לכולם יש כסף לשלם, ובכלל - לא בטוח שזה סוג התפילה שה' רוצה".

אמנות בכל מקום

מתעניינים באמנות? אם נתקלתם ביצירה מעניינת - ברחוב או בגלריה - אפליקציה חדשה תאפשר לסמן את המיקום שלה כך שחבריכם יוכלו למצוא אותה גם הם. Artspotter היא אפליקציה לאייפון שמאפשרת למשתמשים לתעד, להמליץ ולהגיב על אמנות שהם מוצאים, ולשתף את הממצאים שלהם עם החברים ברשתות החברתיות.

https://artspotter.com

אולימפיאדה משוקולד

במשך שנה שלמה, בכל יום, יצרה המעצבת הגרפית הבריטית שרה הינדמן את לוגו האולימפיאדה מחפצים יומיומיים. את התוצאה - שמורכבת בין השאר מפקקים של בקבוקי יין, מטבעות, שוקולד, דגלונים, אנשים ועפרונות צבעוניים - היא צילמה, והעלתה לבלוג שפתחה במיוחד לשם כך.

בסוף התהליך יצרה מהתצלומים כרזות אלטרנטיביות לכרזות הרשמיות של המשחקים האולימפיים, וסרטון קצר שמוכיח את החוזקה של לוגו חמשת העיגולים.

http://olympiclogoaday.com

לשבור את המראה

חברת הצילום קנון הכריזה לאחרונה על EOS M - המצלמה חסרת המראה הראשונה שלה. מצלמות חסרות מראה מאפשרות שימוש בעדשות מקצועיות המתחברות למצלמה קומפקטית. המצלמה החדשה תאפשר שימוש בעדשות קיימות של החברה, מה שהופך אותה לאטרקטיבית עבור המשתמשים המנוסים של קנון. המוצר יושק באוקטובר ויעלה 800 דולר, מחיר שממקם את המצלמה בין המצלמות הקומפקטיות היקרות יותר של החברה לבין ה-DSLR הזולות שלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ