מלח עם פלפל |

הרשת מגיבה להדרת הנשים משקיות המלח

מאז פרסום תמונת שקית המלח של חברת סלית ללא הדמות הכחולה האלמותית, צצו ברשת תגובות שזורות מלח על פצעי האבסורד של הפרשה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מאז חשף עידו קינן במוסף "הארץ" שהדרת נשים בירושלים הגיעה לגברת הכחולה האלמותית מאריזת המלח של חברת סלית, אזרחים מודאגים הגיבו בעשרות הערות חזותיות שזורות מלח על פצעי האבסורד של הפרשה. רבים מהם מנסים להבין איך התגלגלה דמותה החסודה של סלית לאיום על שלום גברי ישראל, לעתים תוך התייחסות ארסית למגזר החרדי.

מישל יבור, שפייסבוק דרש ממנה להסיר תמונות עירום שלה ולפני כשבועיים חסם אותה ליממה בגלל איור שלה בערום, בדקה את הגבולות של הפלטפורמה השמרנית החדשה. מתברר שהם צרים: אחרי המם של סלית, יבור שוב הוסרה מפייסבוק.

"מישהו דיווח עליה והיא נחסמה, כנראה אותו אדם שדיווח בשתי הפעמים הקודמות", מפנה קינן להסבר שנתנה בפייסבוק חברה של יבור, קארין לי אבן חיים: "חברים של מישל וכל מי שעוקב, היא שוב נחסמה!!! היא יכולה לענות למיילים וצאט אם אתם מחפשים אותה. ובהזדמנות זו אני פונה אל אותו מדווח סידרתי: הראה את פרצופך האמיתי, מה בדיוק מפריע לך? דבר, אפשר לפתור הכל. יש פה אנשים שאוהבים את הבחורה וזה מתחיל ממש להפריע... פניי מבשרות שלום".

5 מתוך 5 |
מאת: "אנטריקוט מפרות קדושות"
1 מתוך 5 |
איור: מישל יבור
2 מתוך 5 |
מאת: אמיר שיבי

בעולם מקביל, סלית בטוח מספרת על כל זה לחברתה אמה, שבתורה מעלה זכרונות מהיום שבו חציאתה החושפנית התארכה בכמה סנטימטרים. יחד הן יוצאות לרסס גרפיטי פמיניסטי על קירות הכנסת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ